Pirmdiena,
2021.gada
10.maijs
45555

Veselības nedēļā ārstniecības speciālisti sniegs bezmaksas konsultācijas


Apskatīt komentārus (0)


30.05.2014

Publicitātes foto. 

 

 

Ziņu dienests

 

No 1. līdz 7. jūnijam pilsētā notiks Veselības nedēļa, kurā ikviens interesents varēs bez maksas saņemt kvalificētu ārstniecības speciālistu padomus, apmeklēt kūrortārstniecības un veselības aprūpes pakalpojumus, kā arī piedalīties dažādās veselīga un aktīva dzīvesveida veicinošās nodarbībās.

 

Bezmaksas pakalpojumi iedzīvotājiem būs pieejami vairāk nekā 20 aktivitāšu vietās – sanatorija Belorusija nodrošinās stomatologa, fizikālās terapijas ārsta, rehabilitologa un citu ekspertu konsultācijas, kā arī aicinās ikvienu izmēģināt ārstnieciskā minerālūdens kursu. Kūrorta rehabilitācijas centrā Jaunķemeri topošajām māmiņām būs iespēja piedalīties jogas un ūdens aerobikas nodarbībās, savukārt seniori aicināti apmeklēt uztura speciālista lekciju par veselīga uztura pamatprincipiem. Tāpat būs pieejamas bezmaksas fitnesa nodarbības, nūjošanas apmācības, fizioterapeita un reitterapeita konsultācijas.

 

Kauguru veselības centrā būs iespēja veikt bezmaksas analīzes un noteikt holesterīna, cukura un triglicerīna daudzumu asinīs, kā arī izmērīt asinsspiedienu. Savukārt Jūrmalas slimnīcā bērniem būs pieejamas bezmaksas redzes pārbaudes un ķirurga, kā arī pediatra konsultācijas, pieaugušos konsultēs fizioterapeits, bet oftalmologs aicinās pārbaudīt spiedienu acīs. Jūrmalas veselības nedēļas ietvaros būs iespēja apgūt nūjošanas un cigun vingrošanas iemaņas, kā arī piedalīties hatha jogas un deju aerobikas nodarbībās pludmalē.

 

“Jūrmalai Pasaules Veselības organizācija ir piešķīrusi Veselīgas pilsētas statusu. Veselīga un aktīva dzīvesveida veicināšana ir viena no pilsētas prioritātēm, un iedzīvotājiem ir īpašs pašvaldības atbalsts  veselības veicināšanas jomā. Atzinīgi tiek novērtēts arī fakts, ka tieši Jūrmalā visplašākā klāstā Latvijā ir pieejami kūrortoloģijas un veselības uzlabošanas pakalpojumi, kas tiek nodrošināti teju 60 medicīnas un rehabilitācijas iestādēs,” komentē Laima Grobiņa, Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvaldes vadītāja.

 

Veselības nedēļa Jūrmalā norisināsies no 1. līdz 7. jūnijam, un to organizē Jūrmalas pilsētas domes Labklājības pārvalde. Plašāka informācija par Veselības nedēļas pakalpojumiem un veselības veicināšanas iespējām pieejama Jūrmalas pilsētas mājaslapā.

 Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt