Trešdiena,
2020.gada
15.jūlijs
Valstī
105717

Nosauktas gada labākās būves Latvijā


Apskatīt komentārus (0)


06.04.2019

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas ēka saņem balvu kā trešā labākā iepriekšējā gada būve

 

 

Sagatavoja Latvijas Būvnieku asociācija

 

 

Foto no JV arhīva 

 

 

Būvindustrijas 26 lielās sabiedriskās organizācijas, publiskās pārvaldes institūcijas un augstskolas nosauc gada labākās būves Latvijā.

 

 

Noslēgusies Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar būvindustrijas lielajām profesionālajām organizācijām organizētā valsts mēroga skate „Gada labākā būve Latvijā 2018”. Prominenta žūrija, kuras sastāvā ir būvindustrijas sabiedrisko organizāciju izvirzīti 42 praktiķi un mācībspēki, pēc skates trīs kārtām – iesniegto dokumentu skrupulozas analīzes, objektu novērtēšanas dabā un finālistu prezentācijām nosauca 2018. gada labākās būves Latvijā.

 

 

Nominācijā „Publiskā jaunbūve” pirmā vieta tika piešķirta Valmieras peldbaseinam, Rīgas iela 91, Valmierā; otrā vieta - Limbažu pilsētas daudzfunkcionālais sporta un veselības kompleksam, trešā - Dubultu kultūras un izglītības centra Jūrmalas mūzikas vidusskolai (2.kārta), Strēlnieku prospektā 30 k-1, Jūrmalā.


 

Vēl balvas saņēma būves šādās nominācijās:

 

 

Publiskā jaunbūve. Ražošanas ēkas jaunbūve.

Dzīvojamā jaunbūve
Pārbūve
Atjaunošana
Restaurācija
Inženierbūve
Ainava
Būve ārzemēs 
un citās.

 

 

Labāko Latvijas būvju un to veidotāju – pasūtītāju, arhitektu, projektētāju, konstruktoru, būvnieku, būvuzraugu – godināšana bija „Būvniecības dienas” kulminācija. Visu dienu nozares praktiķi, mācībspēki, valsts un pašvaldību institūciju un sabiedrisko organizāciju pārstāvji dalījās zināšanās, pieredzē un diskutēja par atbildību, kvalifikāciju un kvalitāti būvniecībā.

 

 

Skates „Gada labākā būve Latvijā 2018” organizatori arī šogad ir izdevuši prestižo gadagrāmatu „Gada labākā būve Latvijā 2018”, un rīkoja visas Latvijas bērnu zīmējumu konkursu „Mana novada dārgakmens – jaunā būve”. Zīmējumu konkursa uzvarētāji tika godināti kopā ar labākajiem būvniekiem.

 


Skati „Gada labākā būve Latvijā 2018”, kura notiek jau 21 reizi, organizē būvindustrijas sabiedriskās organizācijas sadarbībā ar Būvniecības valsts kontroles biroju, VAS „Valsts nekustami īpašumi”, Latvijas Pašvaldību savienību, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD, Biznesa augstskolas “Turība” Komunikācijas fakultāti, nozares žurnālu „Būvinženieris”.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt