2021. gada 2. decembris, ceturtdiena

Русский

Sveiki, uzticamie “Jūrmalas Vārda” lasītāji!

Jūn 18, 2021 | Komentāri

Kopš pirmā “Jūrmalas Vārda” numura, kas iznāca 2013. gada janvārī, ir iznākuši 385 laikraksta numuri. Šodien, 17. jūnijā, iznācis pēdējais numurs – esam pieņēmuši lēmumu uz nenoteiktu laiku apturēt laikraksta “Jūrmalas Vārds” izdošanu.

Guna Vilnīte, izdevēja

Šis laiks mums ir bijis spraigs un interesants, diemžēl esam nonākuši pie secinājuma, ka reģionāla laikraksta izdošana ir pārāk dārgs hobijs. Nodokļu sistēmas izmaiņas, kas stāsies spēkā 1. jūlijā, maigi izsakoties, noteikti neuzlabo situāciju.

Avīze ir tāpēc, ka tai ir lasītāji. Daudzi mūsu abonenti bijuši uzticīgi mums visu šo iznākšanas laiku. Sirsnīgi pateicos Jums! (Īpaši jums domāts paziņojums 3.lpp)

Šo gadu laikā ir bijis gana daudz gadījumu, kad pilsētnieki vērsās pie avīzes, meklējot atbildes uz sadzīviskiem jautājumiem, uzticēja mums savus stāstus, dalījās problēmās. Kā mēdz teikt, dalīta bēda ir pusbēda – un dažu labi reizi tiešām izdevies arī šo to atrisināt, par ko mums vienmēr bijis īpašs prieks. Paldies par uzticēšanos!

Sirsnīga pateicība visiem, visiem mūsu darbiniekiem un autoriem, kuri strādājuši pie avīzes šo gadu laikā! Bez Jums avīze nevarētu pastāvēt.

Liels PALDIES mūsu ilglaicīgajiem sadarbības partneriem – SIA “Jaunķemeri” vadītājiem Mihailam Malkielam un Elīnai Malkielai, AS “Fēnikss” darbiniekiem un uzņēmējam Jānim Drullem, ūdensmotosportistam Nikitam Lijcam un pārējai komandai, karatistei Marijai Luīzei Muižniecei, burāšanas trenerim Guntaram Eistreiķim, basketbola trenerim Andrim Šteļmaham, Jūrmalas handbola komandai un sporta mecenātam uzņēmējam Ivaram Šūpulniekam, Jūrmalas Sporta skolas direktora vietniecei izglītības jomā Indrai Brinkmanei, SIA “JMG druka” vadītājai Gundegai Lubganei, SIA “Jūrmalas namsaimnieks” vadītājam Igoram Krivoručko un SIA “Jūrmalas ūdens” agrākajam vadītājam Jānim Daugavvanagam un tagadējam valdes priekšsēdētājam Andim Rencim.

Pateicamies cilvēkiem, kas kopā ar mums cīnījušies par mērķiem, kuri mums bijuši svarīgi un nozīmīgi: Vides aizsardzības klubam un Arvīdam Ulmem, Elitai Kalniņai; SIA “Jūrmalas mežaparki” un Mārtiņam Čudam; žurnālistiem Andrim Petrovam, Dzintaram Zaļūksnim un Lato Lapsam; ārstei Dzintrai Homkai; sabiedriskajiem aktīvistiem Ingai Peimanei, Agnesei Balandiņai, Arnim Oltem; “Bilžu” organizētājai Tijai Auziņai; juristei Baibai Veisai, vēsturniekam Aināram Radovicam;  uzņēmējam Valdim Garozam; Jānim Rāfeldam un Jānim Artemjevam; pedagoģēm Irēnai Kausiniecei un Inesei Kārkliņai.

Pateicamies par pretimnākšanu un profesionālu sadarbību kolēģiem no Jūrmalas Sabiedrisko attiecību nodaļas – Zanei Leitei, Elitai Cepurītei, Zandai Krūmiņai, Lindai Rimšai; fotogrāfiem Ojāram Martinsonam, Atim Meibergam, Tatjanai Lejiņai; karikatūristam Dzintaram Melnim.

Pateicamies visiem mūsu laikraksta varoņiem – cilvēkiem, kas piekrituši sniegt intervijas, dalījušies savās pārdomās, izjūtās, emocijās. To šo gadu laikā bijis daudz, visus nenosaukt: dziedātājs un mākslinieks Igo, vijolnieces Vineta Sareika un Elīna Bukša, operdziedātāja Alisa Zinovjeva, pianiste Diāna Zandberga, ekonomists Mārtiņš Kazāks, LRTK Valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Satiksmes ministrs Tālis Linkaits, LNOB baleta mākslinieciskais vadītājs Aivars Leimanis, rakstnieks Jānis Ūdris, uzņēmēja Ilze Ķikste-Zandere, modele un daudzbērnu māmiņa Una Gavare, operdziedātāja un festivāla organizatore Inese Galante, Hermaņa Brauna fonda vadītāja, pianiste Inna Davidova, pianists Vestards Šimkus, un daudzi citi Latvijā un pasaulē pazīstami cilvēki.

Sirsnīga pateicība pašvaldības iestāžu vadītājiem un darbiniekiem, ar kuriem iznācis tikties un sadarboties, cilvēkiem, kas palīdzējuši veidot laikraksta saturu un iedvesmojuši jaunām tēmām – Centrālās bibliotēkas vadītājai Sarmītei Brencei un visām bibliotekārēm, jo īpaši Ingunai Radziņai un Inārai Blumbergai; Jūrmalas teātra vadītājai Guntai Mīlenbergai, Ģirtam Alsteram, Mārtiņam Kagainim; Jūrmalas Kultūras centra vadītājam Agnim Kristvaldam, Pēterim Vilkastem, Sanijai Šūpulniecei; Dzintaru koncertzāles direktoram Guntaram Ķirsim un sabiedrisko attiecību speciālistam Mārtiņam Pučkam; Kauguru Kultūras nama vadītājai Dacei Umbraško; Jūrmalas pilsētas muzeja vadītājai Intai Baumanei, Diānai Jostai, Inesei Ābolai; Aspazijas mājas vadītājai Ārijai Vanagai; domes Kultūras nodaļas vadītājai Agnesei Miltiņai; Mūzikas vidusskolas direktorei Guntai Liepiņai; deju kolektīvam “Vēlreiz” un tās vadītājiem Vitai Polei un Mārim Subačam, Dzintaram Pelcbergam, deju kolektīva “Zālīte” vadītājai Zandai Pakerei. Ja esam kādu piemirsuši nosaukt, lūdzam augstsirdīgi mums piedot – jūsu tiešām pa šiem gadiem bijis daudz!

Paldies politiķiem, kuri piekrituši sadarboties, atbildēt uz mūsu lasītāju jautājumiem vai sniegt konsultācijas: Jūrmalas mēram Gatim Truksnim, Ritai Sproģei, Jānim Lediņam, Ligitai Maziņai, Dacei Riņķei, Anitai Adijānei, Ivetai Grigulei, Romānam Mežeckim, Ivetai Blauai, Edgaram Tavaram, Danai Reizniecei-Ozolai, Larisai Loskutovai, Ņikitam Ņikiforovam, Mārtiņam Stulpiņam.

Mērfija likums saka: “Ja ir iespēja aizmirst kādu sevišķi svarīgu cilvēku, kuram jāpasaka Paldies, tad to noteikti aizmirsīs.” Noteikti jau tā ir sanācis arī mums. Paldies jums visiem!

Pietiek.com publicē daļu no “arestētā” romāna

Pietiek.com publicē daļu no “arestētā” romāna

Ja Lato Lapsas kratīšanas pasūtītāji guvuši iespēju sākt lasīt romānu "Nāve", to ir pelnījuši arī PIETIEK lasītāji Tā kā pret Lato Lapsu sāktā kriminālprocesa un tā ietvaros aizvakar notikušās kratīšanas pasūtītāji ir guvuši iespēju jau sākt iepazīties ar topošā...

Pietiek.com publicē daļu no “arestētā” romāna

Uz vairākām stundām aiztur publicistu Lato Lapsu

Lato Lapsa: Egil Levit, aizturēšanas un kratīšanas nepalīdzēs - grāmatu "Valstgribis" un "Nāve" ("Bailes 4") pabeigšanu un izdošanu nekas neapturēs Otrdien, 10. augustā, tiesībsargāšanas iestāžu darbinieki uz vairākām stundām aizturēja publicistu un žurnālistu Lato...

Par mammu un tēti, un bērniem – par ģimeni

Par mammu un tēti, un bērniem – par ģimeni

Ir sākusies parakstu vākšana par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē! Paraksties un DALIES - https://latvija.lv/pv "110. Valsts aizsargā un atbalsta laulību - savienību starp vīrieti un sievieti - un ģimeni, kuras pamatā ir laulība, asinsradniecība vai adopcija....

Dzīvokļu īpašniekiem saprotama ēku apsaimniekošana

Dzīvokļu īpašniekiem saprotama ēku apsaimniekošana

Ēku pārvaldīšana un apsaimniekošana ir ikdienas lieta jebkuram dzīvokļa īpašniekam, kam pieder dzīvokļa īpašums. Taču tikai retais iedziļinās rēķinos un vēl mazāk dzīvokļu īpašnieku iedziļinās atskaitēs - ko tad ēkas pārvaldnieks par iepriekšējo gadu ir padarījis. Un...

Pilsētas autobusu saraksts