Sestdiena,
2021.gada
19.jūnijs
116859

“Spartaks” rāda raksturu, bet spēles izskaņā zaudē “Riga”


Apskatīt komentārus (0)


18.05.2021

Futbola klubs “Spartaks” Jūrmala pirmā guva vārtus Optibet Futbola virslīgas 12. kārtas spēlē pret “Riga” FC, un pārsvaru prata noturēt līdz pat mača izskaņai, bet divi vēli “Riga” FC vārtu guvumi neļāva jūrmalniekiem sarūpēt lielāko pārsteigumu šosezon.

 

 

Ziņu dienests

 

 

Publicitātes foto 

 

 

FK “Spartaks” spēlei pret esošajiem Latvijas čempioniem gatavojās pēc diviem sāpīgiem zaudējumiem pret BFC “Daugavpils” un FK “Metta”. Jau pirms spēles bija zināms, ka šajā mačā savainojumu dēļ nevarēs piedalīties divi no ierastajiem pamatsastāva spēltājiem – Heitems Kerbašs (Heythem Kerbache) un Leonels Vamba (Leonel Wamba), kas uzdevumu cīnīties par punktiem padarīs vēl sarežģītāku.

 

 

Spēle sākās tā, kā daudzi to paredzēja – ar izteiktu “Riga” FC pārsvaru bumbas kontrolē un vairākām labām vārtu gūšanas epizodēm, labākā no kurām bija Optibet Virslīgas labākajam vārtu guvējam Stefanam Miloševičam (Stefan Miloševič), kad viņa sitiens no soda laukuma trāpīja pa vārtu konstrukciju. Vienā no nedaudzajiem “Spartaks” uzbrukumiem pie lieliskas iespējas gūt vārtus tika komandas rezultatīvākais spēlētājs – Ričards Fraidejs (Richard Friday), un nigērietis savu iespēju izmantoja, izvirzot vadībā Jūrmalas komandu. Pēc šāda pavērsiena arvien lielāku spiedienu uz vārtiem izdarīja rīdzinieki, bet viņu centieni iekarot “Spartaks” vārtus atdūrās pret labi organizētu aizsardzību, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar minimālu viesu pārsvaru.

 

 

Otrajā puslaikā spēles raksturs nemainījās un “Riga” arvien piederēja liels teritoriālais pārsvars, kamēr FK “Spartaks” turpināja aizsargāties, bet spēles 72` minūtē rīdzinieki panāca savu un uz maiņu nākušais Felipe Brizola (Felipe Brisola) rezultātu izlīdzināja. Tuvojoties spēles beigām, spēle kļuva agresīvākā un asāka, kā rezultātā spēles galvenais tiesnesis bija spiests no kabatas izvilkt arī sarkano kartiņu, kad savu otro brīdinājumu spēlē nopelnīja FK “Spartaks” pussargs Abiduns Oguniji (Abiodun Ogunniyi). Spēles pēdējās minutes bija īsts trilleris, bet, diemžēl, bez laimīgām beigām. Spēes 89. Minūtē savu vārdu teica Virslīgas rezultatīvākais spēlētājs Stefans Miloševičs, kurš guva vārtus no soda laukuma vidus un pirmo reizi vadībā izvirzīja “Riga” FC. “Spartaks” gan vēl radās lieliska iespēja rezultātu izlīdzināt kompensācijas laikā, bet Kristiana Drosa (Cristian Dros) tiešais brīvsitiens lidoja dažus centimetrus no mērķa.

 

 

Nākamo “Optibet” Futbola virslīgas spēli FK “Sparataks” aizvadīs pret šī brīža turnīra līderiem – FK RFS, kuri gan vēl nav aizvadījuši 12. kārtas spēli, bet neapšaubāmi būs motivēti parādīt labāko sniegumu arī pret “Spartaks” komandu.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt