Trešdiena,
2020.gada
15.jūlijs
Sports
104626

Nuncio Dzavetjēri: “Man ir jāpalīdz spēlētajiem kļūt daudz stiprākiem”


Apskatīt komentārus (0)


04.02.2019

Komanda jau devusies uz treniņnometni Turcijā, kura norisinās no 29. janvāra līdz 1. martam. Šodien fiziskās sagatavotības trenera uzraudzībā futbolisti aizvadīs pēdējo treniņu pirms došanās uz Antāliju.
Savukārt komandas galvenais treneris, itālis Nuncio Dzavetjēri ir padalījies ar iespaidiem par pirmajām pavadītajām dienām jaunajā klubā un pavēstīja par tuvākajiem plāniem.
Šī ir pirmā oficiālā Dzavetjēri kunga intervija šosezon.

 

 

Sagatavoja FK SPARTAKS

 

 

PUBLICITĀTES FOTO

 


- Nuncio, esat aizvadījis savas pirmās dienas Jūrmalā. Kā esat iejuties?
- Protams, ka visu pilsētu vēl neesmu paguvis apskatīt, bet esmu ļoti priecīgs atrasties šeit un atkal atgriezties Latvijā. Man šī ir milzīga motivācija, lai paveiktu labu darbu.

 


- Desmit gadi ir pagājuši kopš jūsu pirmās darba pieredzes Latvijā. Kādas palika atmiņas no tiem laikiem?
- Tas bija neaizmirstams laiks, lieliska pieredze. No profesionālisma  viedokļa, bija ļoti patīkami strādāt Latvijā - trenēt spēcīgus latviešu futbolistus, iegūt starptautisko pieredzi Eiropas Līgas spēlēs. Palika pašas labākās atmiņas par Ventspili un Latviju kopumā.

 


- Tomēr pagāja jau desmit gadi. Kā jūs uzskatāt kā ir izmainījies futbols Latvijā pa šo laiku?
- Lai es varu atbildētu uz šo jautājumu ir jāaizvada, kā minimums desmit čempionāta spēles. Zinu, ka šobrīd ir ļoti daudz spēcīgu komandu – “Rīga”, “RFS”, “Liepāja”, tas pats “Ventspils”. Bet es ticu, ka mēs arī esam spējīgi un varam nodemonstrēt ļoti augstu rezultātu čempionātā.

 


- Esat aizvadījis pirmos treniņus kopā ar komandu. Kāds ir pirmais iespaids, vai varat kādu jau tagad izcelt?
- Esmu ļoti priecīgs, ka esmu ieradies iepriekš un aizvadīju šeit jau desmit dienas. Paveicās, ka bija liela izvēle, sanāca apskatīt diezgan daudz vietējos spēlētājus, tā kā principā uz Turciju lidosim jau ar sakomplektētu komandu. Tagad vajadzēs ļoti labi sagatavoties treniņnometnē, jo ielūkojoties čempionāta kalendārā, pirmajās spēlēs mūs gaida nopietni sāncenši. Jābūt pilnībā gataviem.

 


- Varat īsuma pastāstīt par darba plāniem Turcijas nometnē?
- Pats pirmais mērķis šai nometnei ir izveidot komandas tēlu. Mums ir jāiegūst “sava seja”. Strādāsim pie spēļu principiem. Kā jau es minēju, jāpienāk čempionātam optimālajā formā, lai absolūti visi būtu gatavi.    

 


- Čempionāts sākas agrajā pavasarī. Zinot mūsu klimata īpašības, varēsiet pēc nometnes pielāgoties aukstiem laika apstākļiem?
- Čempionāts sāksies visiem vienādos apstākļos. Gatavosimies. Es rēķinos ar to, ka visi spēļu laukumi tiks maksimāli sagatavoti pirmām spēlēm, neraugoties ne uz kādiem laika apstākļiem.

 


- Vai varat padalīties ar savām personālajām ambīcijām šai sezonai?
- Man ir visaugstākās ambīcijas un mērķi. Pats svarīgākais man ir prasmīgs un taktisks darbs ar futbolistiem. Man ir jāpalīdz spēlētajiem kļūt daudz stiprākiem, nodot viņiem savas zināšanas, tai skaita arī futbolistiem no Latvijas, lai viņi varētu konkurēt par vietu nacionālajā izlasē.

 


- Pēc pirmajām kopā pavadītām dienām, kā uzskatāt, vai jūsu ambīcijas jau sakrīt ar noskaņojumu komandā?
- Lai būtu objektīviem, ļaujiet mums nospēlēt vismaz pirmo čempionāta apli, bet tur jau redzēsim un tad apspriedīsim rezultātu un mūsu noskaņojumu. 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt