Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
Sports
112677

Lijcs izaicina sevi aklajā F4 motora testā


Apskatīt komentārus (0)


04.07.2020

Kamēr liela daļa sportistu atpūšas un gaida sporta sezonas sākumu, F2 un F4 atrumlaivu pilots Ņikita Lijcs ar atraktīvu video izaicina savus amata brāļus!

 

 

ZIŅU DIENESTS 

 

 

Pasaules vicečempions Formula 4 klasē Ņikita Lijcs jau vairrākkārtēji savus fanus un atbalstītājus ir iepriecinajis ar izklaidējošiem un informatīviem video savos sociālajos kontos. Šoreiz Lijcs ir metis izaicinājumu sev, saviem mehāniķiem un citiem ātrumlaivu pilotiem piedalīties F4 aklajā motora testā! Šī testa būtība ir izjaukt motora dzinēju rekord īsā laika periodā ar aizvērtām acīm. ''Ideja šim uzdevumam man radās pēc tam, kad noguris pēc garajiem treniņiem, darbnīcā jaucu ārā dzinēju un vienā mirklī sapratu, ka manas darbības ir jau tik ļoti iepraktizētas, ka laikam jau varētu to visu izdarīt arī ciet acīm. Un tajā mirklī prātā iezagās doma - bet cik ātri un precīzi?! Tieši tāpēc mēs nolēmām izaicināt paši sevi un pēc tam arī mūsu mehāniķus un citus ātrumlaivu pilotus - vai viņi ir gatavi darbam ar acīm ciet?'' par ideju stāsta Ņikita Lijcs.

 

 

Sportists stāsta, ka sajūtas esot bijušas ļoti interesantas, jo sākotnēji bijis jāsaprot kur viņš vispār atrodas, jo telpas izjūta rodas tikai pēc kāda laika. Mirklī, kad tika paņemts pirmais instruments un sataustīts dzinējs, tad jau rokas pašas sapratušas kas ir jādara.

 

 

Aklo testu sportistam izdevās iziet 30minūtēs un 52 sekundēs un Lijcs atzīst, ka tas ir diezgan līdzīgs laiks ar kādu viņš šo pašu darbību veiktu vaļā acīm.

 

 

Lijcs ir metis izaicinājumu arī pārējiem ātrumlaivu pilotiem tāpēc uzdevumu izpildei un labakajiem rezultatiem varēsi sekot līdzi sportista Facebook kontā ar haštagu #F4BlindChallenge

 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt