Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Sports
108056

Jūrmalnieki piedalās starptauriskā karatē turnīrā Budapeštā


Apskatīt komentārus (0)


20.09.2019

14-15.septembrī Ungārijā, Budapeštā notika viens no lielākiem un stiprākiem karatē WKF (olimpiskais karatē) turnīriem Eiropā – Budapest Open 2019. Šogad turnīrs pulcēja gandrīz 2000 dalībnieku no 36 valstīm. Daudzām nacionālām izlasēm šis pasākums bija viens no sagatavošanās un pārbaudes posmiem pirms Pasaules kadetu-junioru-U21 čempionāta, kas notiks oktobra beigās Čīlē. 

 

 

Andrejs Ozerovs, Sport Club "IPPON.LV" prezidents

 


Karatē kluba “IPPON.LV” komandā piedalījās jūrmalnieki – Marija Luīze Muižniece, Leonīds Vorožeikins un Gajane Arakeļjane.

 

 

M.L.Muižniece kategorijā U21 (18-20 gadi) līdz 55 kg uzvarēja Norvēģijas, Horvātijas un Ukrainas sportistes un iekļuva turnīra finālā. Mačā par zeltu Muižniece piekāpās ar rezultātu 1:1 pēc papildus rādītājiem (“senšu” – pirmais punkts). Rezultātā sudrabs no prestižā turnīra. Lielisks sezonas sākums.

 

 

Leonīds Vorožeikins KATA (cīņa ar ēnu) kategorijā uzvarēja divus mačus un ieņēma cienījamo 7.vietu. Kumite kategorijā Leonīdam zaudējums otrajā aplī. Labs rezultāts un vērtīga pieredze, ņemot vērā, ka sportistam tiko mainījās vecuma kategorija.

 

 

Gajane Arakeļjane šoreiz piekāpās pirmajā aplī.

 

 

Apsveicam kluba “IPPON.LV” sportistus-jūrmalniekus un trenerus ar lielisku sezonas sākumu! Novēlam šajā sezonā veiksmi gan sacensībās, gan treniņos – tagad arī Jūrmalā.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt