Trešdiena,
2021.gada
21.aprīlis
Sports
108387

“Jūrmalas karatē kausā – 2019” – izcili rezultāti "Negusa" karatistiem


Apskatīt komentārus (0)


11.10.2019

28. septembrī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē notika 18. atklātās starptautiskās karatē sacensības “Jūrmalas kauss – 2019”, kuru organizēja sporta klubs “NEGUSS”, un kuru var uzskatīt par lielu karatē turnīru Jūrmalā šajā gadā. Tajā piedalījās ap 300 sportistu no 21 sporta kluba.  

 

 

Ēriks Annuškāns, sporta kluba “Neguss” vadītājs, melnā josta WKF 5 DANs

 

 

Publicitātes foto

 

 

Sacensības atklāja un uzrunāja ar uzmundrinošiem vārdiem Jūrmalas pilsētas domes izpilddirektors Edgars Stobovs, kā arī domes deputāte, Jaunatnes un sporta jautājumu komitejas pr-tāja Irēna Kausiniece. Atklāšanā piedalījās arī domes deputāts Jaunatnes un sporta jautājumu komitejas loceklis Mārtiņš Stulpiņš. Sportisti sacentās KUMITE, KATA, FANTOM kumite un SUMO disciplīnās visās vecuma grupās. Jaunākajiem dalībniekiem bija 5 gadi, bet vecākajiem - pāri 40 gadiem.

 

 

Vēlamies uzsvērt kā sportistiem, tā arī vecākiem, ka šeit minam tikai olimpiskās disciplīnas KATA un KUMITĒ un to uzvarētājus, kaut arī mūsu pašiem mazākajiem karatistiem gan Jūrmalā, gan arī Latvijā ļoti patīk disciplīnas SUMO un FANTOM, un tur piedalās ļoti daudz dalībnieku. Pēc starptautiskajiem WKF noteikumiem cīņā par komandu galveno kausu tika ņemtas vērā tikai pirmās vietas olimpiskajās, t.i., KUMITE un KATA, disciplīnās. Sīva cīņa par pirmajām trim labākajām vietām kopvērtējumā izraisījās starp klubu “Neguss”, vienu no vadošajām Latvijas karatē organizācijām – “Baltijas karatē klubu” un klubu “Ippon.lv” 

 

 

Šogad klubam “Neguss” gadam nopelnītā trešā vieta kopvērtējumā ("Negusam" bija 5 pirmās vietas, 6 otrās vietas un 5 trešās vietas) 21 kluba konkurencē. Diemžēl jāsaka, ka šogad prombūtnē bija daži no spēcīgākajiem mūsu kluba sportistiem, kuru piedalīšanās un uzvaras gadījumā mēs spētu pacīnīties par 2. vai pat 1. vietu kopvērtējumā.

 

 

Galveno kausu un 1. vietu šogad izcīnīja Latvijas karatē federācijas “Baltijas karatē klubs”.

 

 

 Daudzi “Neguss” karatisti piedalījās vairākās kategorijās (piemēram, kā KATA tā arī KUMITĒ).

 

 

Olimpiskajās disciplīnās kluba “Neguss” vietu sadalījums ir sekojošs:

Piecas “zelta”medaļas

Beatai Girvicai (divas 1. vietas!); Kirilam Šestakovam; Lukam Maidanskim; Stefanam Grigielim

Sešas sudraba medaļas

Uļjanai Pizānei (divas 2. vietas); Arinai Jeršovai; Anastasijai Jurgelevičai (divas 2. vietas);  Edvartam Rumbam

Piecas “bronzas”medaļas

Elīzai Ozolai; Gustavam Patmalniekm; Kristiānm Puķītim; Dāvidam Uskovam; Adelīnai Ozoliņai

 

 

Ir bijuši gadījumi (lai gan reti), kad klubā izaugušie un izaudzinātie sportisti, sākot gūt panākumus augsta līmeņa sacensībās, pāriet trenēties uz kādu no Rīgas klubiem. Šī turnīra rezultāti pierāda, ka “Negusa” karatisti, kuri paliek uzticīgi savam klubam un treneriem, spēj sekmīgi cīnīties ar jebkuras, pat visspēcīgākās organizācijas, pārstāvjiem un uzvarēt. Paldies visiem mūsu karatistiem – gan tiem, kuri uzvarēja, gan tiem, kuriem pagaidām vēl pietrūka meistarības un varbūt arī veiksmes, lai izcīnītu medaļu konkurencē ar spēcīgākajiem sportistiem!

 

 

Jebkurā gadījumā viņi guva neatsveramu augsta līmeņa sacensību pieredzi. 

 

 

Lielu paldies par atbalstu vēlamies izteikt Jūrmalas pilsētas domei, Latvijas karatē federācijai.

 

 

Paldies bērnu vecākiem par atbalstu un kluba treneriem (Edgaram Strēlim, Sergejam Lukačam, Gunāram Bulam, Jevgēnijam Skorobogatovam, Jurijam Iļjinam) par ieguldīto darbu sportistu sagatavošanā un turnīra organizēšanā! Veiksmi un panākumus turpmākajās sacensībās!


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt