Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
Sports
112704

Graudiņa/Kravčenoka un Samoilovs/Šmēdiņš triumfē Ventspils "Ergo Open"


Apskatīt komentārus (0)


10.07.2020

Ventspils Pludmales volejbola stadionā svētdien noslēdzās "Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta pirmais posms

 

 

ZIŅU DIENESTS

 


Šī sezona ir īpaša, jo startē visi mūsu labākie pludmales volejbola dueti. Sieviešu zelta finālā Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa grūtā cīņā pārspēja Varvaru Brailko/Aneti Namiķi (21:18, 26:24). Savukārt cīņā par vīriešu zeltu Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš pieveica lietuviešus Patriku Stankeviču/Audrju Knašu (21:19, 21:19), kuri iepriekš sarūgtināja olimpiskās ceļazīmes ieguvējus Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču.

 

 

Kā jau ziņots, turnīra pirmā diena pagāja bez lieliem pārsteigumiem, visi favorīti kvalificējās svētdienai.

 

 

Sieviešu finālā Eiropas čempionēm pretī stājās U18 EČ piektās vietas īpašnieces. Tallinas posma MVP, 13 centimetrus īsākā Varvara Brailko pirmajā setā nobloķēja Kravčenoku. Lietus laikā arī nākamie trīs punkti jaunākajām meitenēm (7:10), un tad favorītēm bija vajadzīgs laiks pārdomām. Graudiņas eiss - 14:13. Seta turpinājumā tīneidžeres vairs netika priekšā. Graudiņas bloks - 21:18. Nākamajā setā Graudiņai eiss un triumfs virs tīkla - 9:7. Tuvojoties seta beigām, pēc kļūdas jau 17:18. Brailko eiss - 18:20. Graudiņas bloks - 20:20. Gara izspēle jeb mača labākā epizode noslēdzās ar Graudiņas trāpījumu (21:20). Spēles izskaņā jaunā censone izsita autā - 26:24.

 

 

Vīriešu fināla otrajā setā mūsējiem izveidojās trīs punktu deficīts (8:11), bet tad četri punkti Samoilovam un Šmēdiņam - 12:11. Samoilovs izpildīja eisu (20:17) un noformēja arī uzvaras punktu - 21:19.

 

 

Ieeja uz visām “Ergo Open 2020” spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc līdzjutēji ir aicināti klātienē izbaudīt augstas klases pludmales volejbola spraigās spēles, piedalīties konkursos, kā arī baudīt labu mūziku un karsējmeiteņu uzstāšanos. Tomēr skatītāju vietu skaits klātienē būs ierobežots valstī noteikto ar pandēmiju saistīto drošības pasākumu dēļ, un ierasti pilnas skatītāju tribīnes šogad nedrīkstēs būt. Ilggadējais čempionāta sponsors "Ergo" ir parūpējies arī par to, lai visos posmos sporta līdzjutējiem klātienē būtu nodrošināta pludmales apstākļos ērti lietojama roku dezinficēšanas iespēja. Šogad ikvienam pludmales volejbola līdzjutējam būs iespēja sekot līdzi saviem favorītiem televīzijā, vērojot fināla dienas spēles.

 

 

"Ergo Open 2020" Latvijas čempionāta kalendārs
1. posms: 3.-5. jūlijs, Ventspils (vīriešiem/sievietēm)
2. posms: 17.-19. jūlijs, Jūrmala (vīriešiem/sievietēm)
3. posms: 23.-25. jūlijs, Saulkrasti (vīriešiem)
4. posms: 8.-9. augusts, Daugavpils (vīriešiem/sievietēm)
5. FINĀLS: 14.-16. augusts, Cēsis (vīriešiem/sievietēm)Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt