2021. gada 2. decembris, ceturtdiena

Русский

Kredītu apvienošana jeb pārkreditācija

Jūl 7, 2021 | Komercpiedāvājumi

Dzīvē ir mēdz gadīties vairākas neparedzamas situācijas, un neviens nav pasargāts no dažāda veida finanšu grūtībām. Īpaši sūri ir izkulties no aizdevējiem (bankām un ne-banku aizdevējiem), tomēr jāpatur prātā, ka jebkuram kreditoram ir interese saņemt parādu bez tiesas vai parādu piedziņas iesaistīšanas. sniedzējs. Atvieglošana, visu esošo saistību apvienošana ar vienu aizdevēju jeb pārkreditācija ir efektīvs veids, kā veicināt veiksmīgu parāda nomaksu.

Kas ir kredītu apvienošana?

Refinansēšanas princips ir šāds: tiek noslēgts jauns pārkreditēšanas līgums ar citu vai esošu kreditoru, iekļaujot pārējās aizņēmēja kredītsaistības aizdevuma summā. Tā rezultātā kredītu ņēmējam nav jāmaksā pieciem dažādiem aizdevējiem ar pieciem maksājumi mēnesī, bet gan viens apjomīgāks maksājums vienam aizdevējam.

Kredītu apvienošana ir ne tikai vieglāk veikt maksājumus, bet arī tā rezultātā var ietaupīt naudu, iegūstot labākus atmaksas noteikumus un zemāku procentu likmi.

Kad un kur ir iespējams refinansēt kredītus?

Pārkreditāciju ir iespējams veikt ar jebkuru kredīta devēju, kas piedāvā šāda veida pakalpojumus, pat ja tas nav sniedzis attiecīgos aizdevumus. Taču jāpatur prātā, ka aizdevējam pirms aizdevuma piešķiršanas būs jānovērtē potenciālā aizņēmēja iespējas atmaksāt aizdevumu, tas ir, ka viņam būs jāpārbauda ienākumu summa un esošās saistības (tikai saistības, kas tiks apvienots jaunais aizdevums). Ja potenciālā aizņēmēja ienākumi ievērojami samazinās vai nemaz nesamazinās un ir daudz citu saistību, kuras nav paredzēts apvienot, var šķist neiespējami apvienot aizdevumus. Tādā gadījumā vienīgais risinājums ir vienoties par labāko iespējamo risinājumu ar katru aizdevēju atsevišķi.

Visbiežāk pārkreditācija tiek veikta, ja ir nespēja segt esošās kredītsaistības un vēlme mainīt kredīta atmaksas noteikumus, nemaksājot papildu procentus, lai samazinātu ikmēneša maksājumu. Pārskatot aizņēmēja kredītvēsturi un kopējo aizdevuma summu, ir iespējams sagatavot piedāvājumu katrā gadījumā atsevišķi. Šī iemesla dēļ kredītu apvienošana ir veids, kā izvairīties no parādiem, bet pakāpeniski segt aizdevuma maksājumus.
Savlaicīga interese par kredītu apvienošanu priekšrocībām var novērst dažāda līmeņa finanšu raizes gan juridiskām, gan privātpersonām.

Ja ir grūti segt ikmēneša aizdevuma maksājumus, jāmeklē risinājumi pēc iespējas ātrāk. Problēmas nepazudīs pašas no sevis, bet parāda summa palielināsies, jo aizdevēji aprēķinās soda naudas par nokavētiem maksājumiem, kā arī var nākties segt parādu piedziņas izmaksas. Visnotaļ nav ieteicams izņemt papildu kredītus, lai nomaksātu esošās kredītsaistības, tādā veidā parādu nasta vēl vairāk palielinātos ilgtermiņa.

Kopsavilkums

Vissvarīgākais ir laikus sazināties ar kreditoru par maksājumu grūtībām, sākotnēji mēģinot vienoties vai nu par “svētku” aizdevumu, vai arī par aizdevuma pagarināšanu. Gadījumos, kad ir vairākas nenokārtotas kredītsaistības, jāapsver vairāku aizdevumu apvienošana.Aizdevumu pārkreditēšana palīdz ne tikai tad, kad vēlaties aizdevumu atdot ilgākā laika periodā, ja pašreizējā maksājumu summa ir kļuvusi apgrūtinoša, bet arī, gluži pretēji, ja vēlaties veikt apjomīgākus mēneša maksājumus un tikt vaļā no kredītsaistībām ātrāk, nekā bija paredzēts esošajā aizdevuma līgumā.

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.

Pilsētas autobusu saraksts