Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
KOMERC -
PIEDAVĀJUMI
67807

No operācijas līdz pludmalei- viens solis!


29.07.2016

 Foto: Designed by Solominphoto - Freepik.com

 

Doties uz vēnu lāzeroperāciju vasarā? Vēl pirms dažiem gadiem tā nešķita laba ideja, bet tad, atsaucoties Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas aicinājumam un iesaistoties pētījumā, pirmie pacienti pārliecinājās, ka aizdomām nav pamata – operācija izdodas, diskomforts ir minimāls, kompresijas zeķes vasaras karstumā nav jāvalkā un arī atvaļinājuma plānus nenākas grozīt.

 

Tagad potenciālie pacienti sāk jau laikus interesēties, vai arī šovasar notiks vēnu lāzeroperācijas un vai var cerēt uz maksas atlaidēm, kas daudziem spēlē diezgan būtisku lomu. Tas tad arī bija pirmais, ko jautājām asinsvadu ķirurgam, flebologam Jurim Rītam.

 

- Jā, vēnu lāzeroperācijas bez sekojošas sānu atzarojumu izņemšanas veiksim visus vasaras mēnešus, un būs arī atlaides. Augustā piedāvāsim 20% atlaidi – parasto 700 eiro vietā vienas kājas ārstēšana maksās 560 eiro.

 

Kā pacients var zināt, vai viņš atbilst šādas operācijas kritērijiem?

 

Protams, viņam jāatnāk uz konsultāciju.  Mūsu pavasara akcijā ik mēnesi konsultēties ieradās vairāk nekā 1000 pirmreizēju pacientu. Pašlaik 80% no klīnikā veiktajām vēnu operācijām notiek bez sānu atzarojumu izņemšanas. Šī mūsu pašu radītā metode dod ļoti labus rezultātus ar minimālu diskomfortu operācijas un pēcoperācijas laikā, nav ne darbnespējas, ne rētu, vajadzīgs vien lokāls pārsējs līdz nākamajai dienai, bet nav jāvalkā kompresijas zeķes. Šobrīd mums ir arī pilnīgi jauni, tievāki divriņķu lāzervadi, kas ļauj pielāgot katram pacientam ļoti precīzu ārstēšanu. Kontroles vizītē pēc 10 – 14 dienām nereti jau redzams, ka vēnu atzarojumi ir saplakuši un pēc trim mēnešiem varam konstatēt, ka vēnu tīklojums ir turpinājis samazināties. Mēs esam paveikuši galveno – novērsuši izteikti nepareizo asiņu plūsmu. Jauniem cilvēkiem, kuriem saglabājas audu elastība, vēnu paplašinātie atzarojumi var pat pilnīgi izzust. Šādā veidā mēs varam ārstēt arī pacientus ar ļoti nopietniem un ielaistiem trofikas traucējumiem, trofiskajām čūlām – veicam lāzeroperācijas, pēc tam nozīmējam  mūsdienīgās kompresijas zeķes, kas domātas čūlām, un  turpinām ar pacientu nodarboties, īstenojot kompleksu terapiju, lai sasniegtu nepieciešamo rezultātu. Jāsaprot, ka var gadīties arī recidīvs, cilvēks ir jāinstruē par kompresijas zeķēm, jārosina normalizēt svaru un risināt citas veselības problēmas, bet jebkurā gadījumā mēs esam devuši pacientam iespēju, noveduši iesākto darbu līdz galam. Tālākais atkarīgs no viņa līdzestības.

 

Arī pēcoperācijas kontroles vizītes ir daļa no līdzestības. Vai tās ir obligātas, ja pacients pēc operācijas jūtas labi?

 

Kādreiz pacienti domā, ka vizītes vajag tikai ārstam, lai paņemtu papildus naudu, bet patiesībā kontrole kalpo pacienta drošībai. Pēc desmit dienām mēs novērtējam, vai esam kvalitatīvi veikuši operāciju un vai nav kādas komplikācijas. Mazāk nekā 1% gadījumu iespējama bīstama situācija – dziļo vēnu tromboze, ko pacients pats visbiežāk nejūt. Mums ir svarīgi sonogrāfiski izmeklēt arī dziļo vēnu sistēmu, lai komplikācijas atklātu un vajadzības gadījumā atbilstoši ārstētu. Nākamajā kontrolē pēc trim mēnešiem izvērtējam, kā ir sarukuši vēnu sānu atzarojumi, kā pacientu apmierina estētiskais rezultāts.

 

Zvaniet, lai pieteiktos vizītei pie flebologa un operācijai.

67 37 47 47,   67 37 47 44

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt