Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
KOMERC -
PIEDAVĀJUMI
114542

Līdz 22.oktobrim aicinām Jūrmalas iedzīvotājus pietiekties Eiropas Savienības finansētām mācībām enerģētikas jomā


Apskatīt komentārus (1)


18.10.2020

Līdz šī gada 22. oktobrim izsludināta pieteikšanās Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansētām pieaugušo izglītības programmām. Jūrmalas iedzīvotājiem valsts akreditēta izglītības iestāde „Mācību centrs Magnum” piedāvā kursus un profesionālo izglītību ENERĢĒTIKAS nozarē, maksājot tikai 5% vai 10% no mācību maksas. Mācības tiks realizētas Jūrmalā, Viestura ielā 6 (Bulduru dārzkopības vidusskolas telpās), kur iekārtota un kopš šī gada marta darbojas mācību centra praktiskā laboratorija. Plašākais enerģētikas nozares piedāvājums ESF projekta ietvaros apkopots mācību centra mājas lapā www.mcmagnum.lv.

 


Kursi enerģētikā un profesionālās izglītības programmas – elektrotehniķis vai elektromontieris - paredzētas gan praktizējošiem speciālistiem, gan iesācējiem. Līdzmaksājums par mācībām veido summu no 15,30 EUR līdz 73,81 EUR par profesionālo izglītību. Mācību centrs nodrošina profesionālo pilnveidi arī tādos pieprasītos kursos kā programmējamie kontrolleri (PLC) un Ēku automatizācija, KNX sistēmas (gudrā māja) u.c.. 


Aicinām iepazīties ar "Mācību centra Magnum" piedāvājumu un veikt reģistrēšanos, spiežot uz saites „pieteikties”. Reģistrācija kursam notiks vietnē mācībaspieaugusajiem.lv, izmantojot latvija.lv autentifikāciju un e-pakalpojumu. 

 


Plašākais piedāvājums enerģētikas nozarē

 


Profesionālās izglītības programmas: 

Līdzmaksājums 

 

 Elektrotehniķa profesionālās izglītības programmu

 73,81 EUR

pieteikties 

 Elektromontiera profesionālās izglītības programmu

 48,40 EUR

 pieteikties

 Moduļu apmācības no elektrotehniķu modulārās apmācības programmas:

 

 

 A2 Elektrotehnikas pamati un elektriskie mērījumi

 36,00 EUR

 pieteikties

 B1 Elektrisko mašīnu un iekārtu pieslēgšana un B6 Elektrisko mašīnu un iekārtu iestatīšana un ekspluatācija

  48,15 EUR

 pieteikties

 B3 Elektrotehniskā dokumentācija un B7 Ēku iekšējo elektrotīklu tehniskā ekspluatācija

 36,45 EUR

pieteikties 

 B8 Elektrodrošība elektroietaišu tehniskās ekspluatācijas un elektromontāžas darbos

 15,30 EUR

 pieteikties

 Profesionālās pilnveides izglītības programmas:

 

 

 Apgaismes un spēka instalāciju ierīkošana

 48,40 EUR

 pieteikties

 Iekšējās instalācijas elektrisko shēmu montāža

 48,40 EUR

 pieteikties

 Programmējamie kontrolleri

 48,40 EUR

 pieteikties

 Ēku automatizācija, KNX sistēmas

 48,40 EUR

 pieteiktiesKas var pieteikties mācībām?

ESF atbalstītajām mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri. Katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi iespējams mācīties tikai vienā izglītības programmā. Mācību grupu komplektēšana un mācības tiem, kas pieteiksies piektajā mācību kārtā, sāksies 2020. gada novembrī.

 

 


Līdzfinansējuma nosacījumi

Sākot ar piekto pieteikšanās kārtu ir mainījušies līdzfinansējuma nosacījumi un, apgūstot kādu no profesionālās tālākizglītības programmām, kuru noslēgumā var iegūt profesiju, iedzīvotājiem būs jāmaksā tikai 5% līdzmaksājums, jo 95% sedz ES fondi un valsts. Turklāt pēc programmas apgūšanas iedzīvotājs varēs saņemt arī ceļa izdevumu kompensāciju līdz 30 eiro mēnesī, kas iztērēti, dodoties uz prakses vietu un atpakaļ. Pārējo izglītības programmu veidos iedzīvotāju līdzfinansējuma apjoms paliek nemainīgi 10%, ES fondu un valsts – 90%. Maznodrošinātajiem un trūcīgajiem mācības ir bez maksas, savukārt strādājošie ar invaliditāti var pretendēt uz asistenta vai surdotulka izmaksu kompensāciju mācību laikā.

 


Uz jautājumiem par izglītības programmām un to saturu atbildēs mācību centra vadītājs un pasniedzējs Ainars Knipšis T. 25622523 vai info@mcmagnum.lv.

Projekts realizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētajā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr.8.4.1.0/16/I/001.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt