Sestdiena,
2021.gada
19.jūnijs
57280

Īpašas atlaides Privilēģiju kartes īpašniekiem maijā


06.05.2015

Priviliģēta ārstēšana maijā! Kā jau katru mēnesi, Dr. Mauriņa Lāzermedicīnas klīnika piedāvā klīnikas Privilēģiju kartes īpašniekiem pakalpojumus par īpašām cenām.

Lai pacientiem būtu interese par Privilēģiju kartes esamību, ik mēnesi piedāvājam dažādus pakalpojumus no mūsu klīnikas piedāvājuma. Šomēnes piedāvājums sievišķīgajai auditorijai - „Femilifts”.

FemiLift procedūras sieviešu dzīves kvalitātei

Katrs dzīves gads un arī katrs bērns sievietei kaut ko dod un kaut ko atņem. Pat vislaimīgākās mātes reizēm nopūšas, raugoties spogulī un atceroties, kāds bija viņu augums pirms grūtniecības. Ir arī citas izmaiņas – tādas, kas spogulī nav redzamas un paliek nemanāmas apkārtējiem, tomēr ir traucējošas. „Dzīves laikā savu struktūru maina visi organisma audi, it īpaši āda un gļotādas. Arī maksts gļotādas audi zaudē tvirtumu un tonusu,” stāsta Lāzermedicīnas klīnikas ginekoloģe Daiga Baranovska. „To veicina gan novecošanas process, kurš skar ikvienu sievieti, gan arī izmaiņas, ko maksts lokālajā anatomijā rada dzemdības.”

Kā šīs izmaiņas, kuras pēc dzemdībām it kā ir fizioloģiskas un dabiskas, var bojāt dzīves kvalitāti?

Jebkurā gadījumā sievietei pēc dzemdībām maksts anatomiski ir savādāka nekā tai, kura nav dzemdējusi. Jo vairāk dzemdību un jo lielāks ir bērna svars dzimšanas brīdī, jo lielākas ir maksts lokālās izmaiņas, kas saistītas ar gļotādas izstiepšanos un nepietiekamu savilkšanos atpakaļ. Tās traucē lielai daļai sieviešu, kurām bijušas dabiskas dzemdības. Maksts paplašināšanās neļauj gūt tikpat pilnvērtīgu seksuālo apmierinājumu kā agrāk, kā arī var veidoties urīna nesaturēšanas problēmas, nepietiekama maksts ieejas slēgšanās.

Cik nopietnām urīna nesaturēšanas stadijām šī metode ir paredzēta?

Procedūras ir efektīvas, ja urīna nesaturēšana ir sākotnējā stadijā, kad ķirurģisko iejaukšanos ārsti vēl atzīst par pāragru, taču sievietei ir zināmas problēmas, kas varbūt vēl nav izteikti traucējošas, tomēr noteiktās situācijās pasliktina dzīves kvalitāti, piemēram, dažas urīna pilītes noplūst fiziskas slodzes laikā – dejošanas, aerobikas, skriešanas vai tamlīdzīgās nodarbībās. Tas pats var notikt smejoties, šķaudot vai klepojot. Šīs procedūras noteikti nebūs piemērotas tām sievietēm, kurām ginekologs vai urologs jau ir stingri ieteicis operatīvu ārstēšanu.

Cik ilgam laikam pēc dzemdībām jāpaiet, lai varētu sākt domāt par FemiLift procedūrām?

Pirmajās nedēļās pēc dzemdībām lielākajai daļai sieviešu var būt viegla urīna nesaturēšana, kas pēc tam pāriet. Mēs iesakām nogaidīt 3–6 mēnešus pēc dzemdībām, jo organismam ir vajadzīgs laiks, lai fizioloģiski atkoptos pēc grūtniecības un dzemdību radītajām izmaiņām. Pēc tam jau iespējams objektīvāk novērtēt situāciju. FemiLift procedūru var veikt arī tad, ja dzemdības bijušas pirms vairākiem gadiem.

Kā ar minētajām maksts gļotādas izmaiņām ir saistīts sievietes seksuālais apmierinājums?

Kad maksts ir paplašinājusies, atslābusi un gļotāda vairs nav tik tvirta un stingra kā pirms grūtniecības un dzemdībām, arī seksuālais apmierinājums var nebūt pietiekams. Šī ir otra joma, kur var palīdzēt FemiLift procedūras. Tonizējot maksts gļotādu, sievietei nosacīti var atjaunot iepriekšējās sajūtas, līdz ar to arī partneris gūst labāku apmierinājumu un ģimene ir laimīgāka visās savās attiecību izpausmēs, tostarp arī intīmajā jomā.

Kāds ir procedūras iedarbības mehānisms un kā tā notiek?

Izmantojot CO2 lāzeru, ar daudziem impulsiem sašauj gļotādā esošās pārstieptās kolagēna šķiedras, notiek lokāla audu uzkarsēšana, un rezultātā šķiedras atkal atgūst spēju savilkties un maksts gļotāda tonizējas, kļūst stingrāka, biezāka, tvirtāka. FemiLift ir ambulatora procedūra, kas notiek ginekologa kabinetā un ilgst 15–20 minūtes. Nav vajadzīga ne operāciju zāle, ne anestēzija. Procedūra ir nesāpīga un pēc tās sieviete var turpināt savas ikdienas gaitas.

Iepazīšanās cena Femilift procedūrai

FemiLift procedūras indikācijas ir maksts audu elastības samazināšanās un urīna nesaturēšana. Procedūra ir piemērota gan sievietēm reproduktīvā vecumā, gan sievietēm agrīnajā menopauzes periodā, īpaši, ja pacientes saņem hormonu aizstājterapiju.

Parastā cena 290,00 Eur PK īpašniekiem 217,50 Eur

Parastā cena 250,00 Eur, PK īpašniekiem 187,50 Eur (pērkot 2 procedūras)

Parastā cena 220,00 Eur PK īpašniekiem 165,00 Eur (pērkot 3 procedūras)

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

 

    

 

  

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt