Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
KOMERC -
PIEDAVĀJUMI
58574

Ielīgo vasaru veselām kājām!


28.05.2015

Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā lielākās atlaides ir tieši vasarā. Piesakies arī Tu un ietaupi līdz 20% vēnu ārstēšanai!

 

Dr.Mauriņa vēnu klīnikā īpašas cenas vēnu lāzeroperācijām.Īpašs cenu piedāvājums lāzeroperācijām no „Dr.Mauriņa Vēnu Klīnikas”! Uzzinot, ka vēnu lāzeroperācijas Dr. Mauriņa Vēnu klīnikā ar visizdevīgākajiem noteikumiem tiks piedāvātas tieši vasaras mēnešos, pirmajā brīdī gribas jautāt – kādēļ tā? Vai tad vasara nav uzskatāma par vēnu lāzeroperācijām nepiemērotu gadalaiku? „Lai iedrošinātu un rosinātu pacientus operēt vēnas tieši vasaras mēnešos, jūnijā šīs operācijas būs pieejamas ar -20% atlaidi,” stāsta klīnikas vadītājs, ķirurgs flebologs Uldis Mauriņš (foto).

 

Vēnu lāzeroperācija vienai kājai ar tumescences anestēziju: parasti 700 Eur, cena ar -20% atlaidi 560 Eur.

 

Vēnu lāzeroperācija abām kājām ar tumescences anestēziju: parasti 850 Eur, cena ar -20% atlaidi 680 Eur. 

 

Vairāk informācijas par akciju mājaslapā

 

„Sabiedrība jau ir informēta, ka mūsu klīnikā ieviests jauns, uz zinātnisko pētījumu rezultātiem balstīts vēnu ārstēšanas koncepts. Operācijās izmantojam starptautiski atzītās vācu firmas Biolitec lāzersistēmas ar visjaunākās paaudzes dubultajiem lāzervadiem, kas ļauj slēgt stumbra vēnu minimāli traumatiskā un nesāpīgā veidā; ārstēšana ilgst vidēji 15 minūtes, tā ir labi panesama, pacients uzturas klīnikā aptuveni stundu un pēc tam var atgriezties pie savām ikdienas aktivitātēm, bet nākamajā dienā iet uz darbu vai, ja vēlas, doties uz pludmali.Šogad, atlaides tiek piedāvātas visiem Latvijas pensionāriem un „Dr. Mauriņa Vēnu klīnikas” privilēģiju kartes īpašniekiem.

 

Pieteikties šai kartei ir pavisam vienkārši un pilnībā bez maksas, apmeklējot mājaslapu.

Jāatgādina, ka vēl maijā „Vēnu pavasara 2015” akcijas ietvaros vēnu duplekssonogrāfija un flebologa konsultācija ir ar -15% atlaidi, pilnā cena 40, cena ar atlaidi 34 Eur.

Video

Cik liels ir to pacientu īpatsvars, kuri vēršas pie jums ar sūdzībām par kāju izskatu, pirms vēl attīstās nopietnās vēnu veselības problēmās? Apmēram 50 procentiem no mūsu pacientiem rūp tieši kāju skaistums un gribētos, lai tādu būtu vēl vairāk. Cilvēku, kurš pats nevēlas šajā procesā iesaistīties, reizēm ir diezgan grūti ārstēt. Piemēram, gadās, ka, ieguldot ļoti lielas pūles, sekmīgi esam ārstējuši smagu, ielaistu trofisku čūlu. Pacients saņem tālākos ieteikumus, kā dzīvot un uzturēt savu kāju, bet pēc zināma laika viņš atgriežas – čūla atkal atjaunojusies, jo cilvēks nevienu ieteikumu nav ievērojis. Ir ļoti skumji, ja pacients nenovērtē sasniegto rezultātu un nedara neko, lai to noturētu.

 

Ko no tā iegūst pacients?

 

Kad mēs veicam šo ārstēšanu vairākos posmos, tad to varam izdarīt mazāk traumatiski. Liela daļa pacientu pie mums vēršas tāpēc, ka viņiem nepatīk, kā izskatās kāja kādās konkrētās vietās. Senos laikos, kad nebija tādu diagnostikas iespēju kā šodien, dakteri tiešām ārstēja un operēja to, kas bija redzams uz ādas, un rezultāti nebija tik labi. Šajā gadījumā mēs ārstējam cēloni, kuru esam diagnosticējuši ar duplekssonogrāfijas metodi, un pēc  tam redzamās vēnu slimības izpausmes samazinās tik tālu, ka 80% pacientu atzīst – tās vairs netraucē. Līdz ar to mums nevajag lieki traumēt kājas audus.

 

Kādas mēdz būt biežākās sekas, ja audi tikuši traumēti?

 

Piemēram, šonedēļ veicu vēnu lāzeroperācijas abām kājām kādai pacientei, kura bija ieradusies no Maskavas. Viņu nodarbināja jautājums, kas man sākumā bija nesaprotams: vai pēc jūsu ārstēšanas mainās kājas forma? Paciente bija novērojusi, ka daudziem paziņām pēc vēnu operācijas ir izmainījušies kāju apveidi. Ja traumatiski tiek operēti vēnu atzarojumi, tad tiek bojāti arī audi ap vēnu, šinī gadījumā tie ir limfvadi. Tas notiek katram otrajam pacientam, kuram vēnas operētas ar klasisko ķirurģisko metodi. Rezultātā attīstās limfātiska tūska. Ļoti smagos gadījumos tas manāms jau ļoti drīz, bet parasti pēc operācijas paiet 3–5 gadi, līdz pacients sāk sūdzēties par pēdu un apakšstilbu tūsku. Reizēm viņš to nemaz nesaista ar senāk veikto operāciju. Nereti mēs, izmeklējot šādus pacientus, konstatējam, ka ar vēnām viss ir kārtībā, bet limfātiskā problēma ir nopietna. Tātad, neatlieciet vēnu diagnostiku un ārstēšanu!

 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt