Sestdiena,
2021.gada
19.jūnijs
116083

“CITRO” - svaigums ikdienai! ienāk Jūrmalā


Apskatīt komentārus (0)


02.03.2021

Vietējais Latvijas uzņēmumu apvienības mazumtirdzniecības veikalu tīkls “CITRO” paplašina tirdzniecības vietu skaitu, atverot jaunu “CITRO” zīmola veikalu Jūrmalā. Veikalu tīkla “CITRO” zīmola koncepts “Svaigums ikdienai!” ietver mūsdienīgus un inovatīvus risinājumus, piedāvājot pircējiem ērtu iepirkšanos un daudzveidīgu sortimentu katru dienu. 

 

 

“CITRO” veikalu tīklā pieejams daudzveidīgs pārtikas un nepārtikas preču sortiments, kā arī plašs klāsts pašu ražoto un gatavo maltīšu produktu un konditorejas izstrādājumi.

 

 

“CITRO” piedāvā arī daudzveidīgu novadu zemnieku saimniecību un vietējo ražotāju produkciju. “CITRO” veikalos pieejams plašs sortiments vietēji audzēti augļi un dārzeņi, kā arī aktuālie sezonālie produkti, nodrošinot svaigu augļu un dārzeņu izvēles iespēju ik dienu. 

 

 

“Līdz ar jaunā veikala atklāšanu Jūrmalā esam spēruši plašāku soli “CITRO” veikalu tīkla nostiprināšanai Rīgas jūras līča piekrastes teritorijā. “CITRO” zīmola veikali jau veiksmīgi darbojas piejūras zvejniekciemos un citviet Latvijā, tos iecienījuši gan vietējie iedzīvotāji, gan tie iedzīvotāji, kas dodas brīvdienu izbraukumā baudīt jūras un priežu mežu svaigo gaisu. Arī “CITRO” zīmols nesīs svaigumu ikdienā, piedāvājot daudzveidīgu sortimentu un plašu produktu izvēli, tostarp nodrošinot pašu ražoto produkciju veselīgām ikdienas maltītēm vai uzkodām ceļā,” norāda Imants Kelmers, “CITRO” zīmola pārstāvis

 

 

Jaunais “CITRO” veikals tiks atvērts šā gada 11.martā Slokā, Ventspils šoseja 30a. 

Aicinām ikvienu apmeklēt “CITRO” veikalu, droši iepirkties un iepazīties ar jauno zīmolu!

 

 

Vēršam uzmanību, ka visās zīmolu “CITRO” tirdzniecības vietās stingri tiek ievēroti valstī noteiktie preventīvie piesardzības pasākumi COVID-19 vīrusa izplatības risku mazināšanai, lai veikalu darbinieki un pircēji varētu justies droši. 

 

 

Aicinām veikalu apmeklētājus būt saprotošiem, sekot drošības norādījumiem tirdzniecības vietās un stingri tos ievērot.  

 

 

Šobrīd ar “CITRO” zīmolu ir pārstāvētas 77 tirdzniecības vietas visā Latvijā, nodrošinot vienotu kopējā tīkla sortimenta piedāvājumu un konceptu “Svaigums ikdienai!”. 

 

 

Vairāk informācijas www.citro.lv


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt