Sestdiena,
2021.gada
19.jūnijs
Komentāri
117023

Kad slinkums Tev var atriebties


Apskatīt komentārus (0)


04.06.2021

Ja nebalso, tad nebrīnies, ja rītdiena būs smaga kā daža pēcsvētku diena

 

 

REDAKCIJAS KOMENTĀRS

 


Mēdz teikt, ka mums ir tāda valdība, kādu mēs esam pelnījuši – iebalsojuši. Taču šodienas valdība mums lielā mērā ir tāda, kādu daudzi no mums “ievēlēja”, neejot uz vēlēšanām. Tad nu mums ir premjers no Saeimas vismazākās frakcijas, kurš tāpēc nespēj pār lūpu pārspļaut, ja jāpasaka ministriem kāds stingrāks vārds vai jādod kāds rīkojums, bet Lieldienās aicina cilvēkus rādīt citiem savas krāsainās olas. Tāpēc mums ir tāds prezidents, kurš sēž un izgudro jaunvārdus un ieiet Latvijas vēsturē ar tekstiem, ka Ziemassvētkus svinēs tikai tie, kuri vēl nebūs nomiruši. Tāpēc mums ir nodokļu politika, pateicoties kurai tiek iznīdēti mazie uzņēmēji un kuras dēļ pašnodarbinātie spiesti ielīst tā saucamajā melnajā nodokļu zonā, lai varētu izdzīvot šodien, bet zaudējot nākotnes izredzes uz jau tāpat mazo pensiju. 

 

 

Tagad daudzi pauduši nožēlu, ka tā arī neaizgāja vēlēt, jo šķita, ka citi iebalsos pareizo partiju viņu vietā. Bija tā kā apvainojušies par dažu muļķīgu priekšvēlēšanu saukli (ko vispār jau izdomā nevis politiķi, bet reklāmas aģentūras). Daudzi neaizgāja, jo viņiem bija svarīgāk kaut kur aizbraukt izklaidēties. Toties tagad ir spiesti domāt nevis par tūrisma braucieniem, bet par puslīdz normālu izdzīvošanu. Tāpēc tie, kuri aizgāja nobalsot par 13. Saeimu, tagad var emocionāli “pateikties” tiem, kuri to neizdarīja, jo ciest nākas mums visiem.

 

 

Tas pats attiecas uz pašvaldības vēlēšanām, kurās var nobalsot jau šodien (ceturtdien), rītdien un sestdien, 5. jūnijā. 

 

 

Ja neiesi, tad nebrīnies, ja atkal nāksies maksāt par lietām, kuras nu jau šķiet tik ierastas bez maksas. 

 

 

Ja neiesi, tad varam atkal piedzīvot tos laikus, kad 15 deputāti pārstāv desmit partijas un mēri Jūrmalā mainās kā zeķes. Laikus, kad ierēdņi tikko ievēlēto domes priekšsēdētāju rīkojumus nesteidzās pildīt, jo zināja, ka tūlīt jau būs atkal cits direktoriņš, rīkotājiņš. 

 

 

Ja neiesi balsot, tad varam piedzīvot laikus, kad “progresīvie jaunie censoņi” jebkuru īpašumu Jūrmalā uzskatīs par kapitālisma atraugu un tāpēc apliks ar lielākiem nodokļiem. 

 

 

Varam piedzīvot tos laikus, kad piepildīsies Solvitas Āboltiņas savulaik Jūrmalas laikraksta delegācijai paustais, ka Jūrmalā jādzīvo tikai tiem, kuri spēj nomaksāt pilnu nekustamā īpašuma nodokli, bet nabagiem savs īpašums jāpārdod un jāpārceļas dzīvot uz Latgali.

 

 

Redakcijas darbinieki to nevēlas. Mēs iesim balsot. Par ko? Tas ir katra individuāls lēmums. Galvenais ir vienkārši aiziet un nobalsot par mūsu pilsētas nākotni.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:




Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA



 

    

 

  

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):



JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt