Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Jūrmalnieki
110034

36.līnija nepadodas un dodas uz Dubultiem


Apskatīt komentārus (0)


24.01.2020

Lauris Aleksejevs: nav pamata uztraukumam, strīds ir tikai un vienīgi par konkrēto adresi

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

Attēli no Lauris Aleksejevs profila facebook.com

 

 

Pagājušajā nedēļā interneta vietnē facebook.com parādījās Jūrmalas slavenākā restorāna “36. līnija” paziņojums par tiesvedību, kas saistīta ar tā saucamajiem Jūrmalas “aizsardzības” biedrības pārstāvjiem un vēl dažiem fruktiem. Var teikt, ka šie “aizstāvji” var svinēt tādu kā Pirra uzvaru – jā, restorāns “36. līnija” ir izēsts no savas vietas Lielupē jūras krastā, bet restorāna īpašnieks un šefpavārs Lauris Aleksejevs nepadevās un ne tikai turpina tiesvedību, bet jau atklāja savu restorānu jaunās telpās jūras krastā. Tagad šis restorāns jāmeklē Dubultos, Baznīcas ielā 2b. Restorāns atvērts no plkst.13.00 - 23.00 katru dienu (tālr. 22010696). Uzjautrinošākais ir tas, ka tagad vienam no šī restorāna nīdējiem uz jūru pa tiešo nāksies doties garām tā jaunajai mājvietai.

 

 

Publicējam uzņēmuma paziņojumu.

 

 

"Vēlamies informēt mūsu restorāna pastāvīgos viesus, mūsu uzticamos piegādātājus, ar kuriem kopā esam pārdzīvojuši krīzes brīžus, kuri vienmēr ir uzticējušies mums un atbalstījuši katrs kā varējis, lojālos darbiniekus – kuri ir uzticīgi mums līdz pēdējam un nav pametuši mūs šajā situācijā, bez kuriem mēs nekad nebūtu sasnieguši savus panākumus un atzinību no vairāku ārzemju valsts tūrisma ceļvežiem, par apstākļiem, kuru ietekmē esam spiesti pret savu gribu aizvērt restorānu. Gribam vērst Jūsu uzmanību, ka esam kopā ar Jums, risinām esošo situāciju un cīnīsimies par Mūsu restorānu, darīsim visu, lai nepieviltu savus mīļos viesus un ilggadīgos piegādātājus, kurus vairāk uztveram kā partnerus.

 


Kopš 2015. gada mūs vajā dabas aizstāvji, sniedzot tiesās pretenzijas par prettiesiskiem JPD pieņemtiem aktiem, kas saistīti ar mūsu restorāna adresi – 36. līnija 1202, Jūrmala.

 


Saskaņā ar Vides aizsardzības likuma 9. pantu jebkurš Latvijas pilsonis var apstrīdēt jebkuru pašvaldības izsniegtu aktu, diemžēl ir pilsoņi, kas to izmanto ļaunprātīgi.

 


Izmantojot iepriekšminēto, esam cietuši arī mēs. Uz doto brīdi ir atvērtas vairākas tiesvedības (neviena nav līdz galam izskatīta), kurās visās esam snieguši paskaidrojumus, sadarbojamies šajos jautājumos ar Ekonomikas ministriju, VARAM un Jūrmalas Pilsētas Domi (JPD).

 


Ņemot vērā to, ka pēc likumdošanas varam strādāt, jo abām ēkām pārtraukt ekspluatāciju JPD nav tiesiska, bet JPD ir spiesti to darīt, katru dienu uz restorānu tika sūtīta policija kārtējā akta sagatavošanai, un mēs vairs nespējām pasargāt klientus no šī, tika pieņemts smags lēmums – uz laiku restorānu aizvērt.

 


Ar šo gribam informēt:
1. Mēs Jūs nepametīsim, priecāsimies Jūs redzēt jau tuvākajā laikā citās telpās – Jūrmalā.
2. Turpinām cīnīties par 36. līniju – svarīgi tiesas lēmumi, no kuriem ir atkarīga mūsu pastāvēšana 36. līnijā:
a. Līdz 06.02.2020 tiek izskatīts mūsu lūgums par kafejnīcas "Apetite" ēkas ekspluatācijas atjaunošanu, kuru apturēja, balstoties uz pretenziju par JPD būves ieceres akceptu saskaņā ar Vides aizsardzības likuma 9. pantu.
b. 07.02.2020 ir jāizskata mūsu lūgums atjaunot apstrīdēto īslaicīgas būves būvvatļauju restorāna ēkai, kura ir apstrīdēta saskaņā ar Vides aizsardzības likuma 9. pantu.
c. Par šo tiesu lēmumiem un turpmākās tiesvedības gaitu Jūs informēsim.

 

 

Ņemot vērā, ka presē un publiskajā telpā parādās jau informācija, vēlamies informēt, ka šorīd ir  saglabātas visas darba vietas, tiek veikti norēķini ar piegādātājiem, valsti un bankām, termiņi tiek ievēroti un nav pamata uztraukumam, nav apturēta uzņēmuma saimnieciskā darbība, tiek apkalpoti arī izbraukuma pasākumi. Strīds ir tikai un vienīgi par konkrēto adresi.

 


Esam atvērti jauniem projektiem, kas mums ļauj justies pārliecinātiem, ka šī situācija tiks atrisināta.

 


Jau iepriekš vēlamies pateikties visiem, kas mūs atbalstīs un nepametīs šajā kritiskajā situācijā. Esam pārliecināti, ka mūsu restorānam ir pozitīva aura, mums ir ļoti daudz atbalstītāju un tikai ar Jūsu labajām domām mēs varam turpināt cīņu.

 

 

Cieņā, 36. Līnijas komanda!"


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt