Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Jaunā
Jūrmala
80238

Uzsāk jaunu grantu programmu jauno uzņēmēju atbalstam


Apskatīt komentārus (0)


09.08.2017

SEB banka kopā ar Jūrmalas pilsētu un Mārupes un Olaines novadiem kopīgi uzsāk īstenot jaunu iniciatīvu jauno uzņēmēju atbalstam – grantu programmu (ie)dvesma

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

FOTO NO ARHĪVA. Biznesa inkubators Jūrmalā, Dubultos.

 


Tās mērķis ir atbalstīt gan šo pašvaldību teritorijā jau strādājošus jaunuzņēmumus, gan vēl neīstenotas biznesa idejas, piešķirot līdz 40 tūkstošiem eiro to attīstīšanai.

 

 

Projektu pieņemšana tiks uzsākta 1. septembrī, un tā noslēgsies 2. oktobrī. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā ir gan uzņēmējdarbības profesionāļi, gan pašvaldību pārstāvji. Rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana plānota novembra sākumā.

 

 

Iesniegt savus pieteikumus aicināti Jūrmalas pilsētā, Mārupes vai Olaines novados reģistrētie uzņēmumi, kuri dibināti pirms ne vairāk kā diviem gadiem, kā arī šajās pašvaldībās dzīvojošie iedzīvotāji, kuri vēlas īstenot savas biznesa idejas.

 

 

SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars: “Katrs lielais uzņēmums kādreiz ir sācies kā ideja uzņēmīgu cilvēku galvās. Tāpat kā daudzām lietām, arī biznesā pats sākums ir visgrūtākais posms, kad nepieciešams atbalsts gan ar padomu, gan finansējumu. Tieši tāds ir jaunās grantu programmas (ie)dvesma mērķis – investēt jau šodien, lai nākotnē būtu vairāk lielu un lielisku uzņēmumu, un vairāk eksportspējīgu preču un pakalpojumu!”

 

 

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis: “Jūrmalas pilsēta ir iesaistījusies šajā iniciatīvā, jo uzņēmējdarbības attīstība pilsētā ir priekšnosacījums tās nākotnei. Grantu konkurss papildinās esošo atbalsta instrumentu klāstu, ko uzņēmējdarbības attīstībai piedāvā Jūrmalas pilsēta, kā arī sekmēs jaunu uzņēmumu veidošanos. Vēlamies mudināt Jūrmalas pilsētas iedzīvotājus un jaunos uzņēmējus uzdrīkstēties īstenot sen lolotu vai nesen radušos biznesa ideju un līdz ar to piedalīties arī pilsētas ekonomiskās attīstības un labklājības veicināšanā.” 

 

 

Granta maksimālais apmērs noteikts 10 tūkstošu eiro apjomā, un kopējais gada laikā programmā pieejamo līdzekļu apmērs ir 40 tūkstoši eiro. Šo finansējumu vienādās daļās nodrošina visi četri grantu programmas partneri. Granta līdzekļus programmas uzvarētāji varēs izmantot saimnieciskiem mērķiem sava esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma izveidei savas biznesa idejas īstenošanai.

 

 

Žūrijas komisijā darbosies pārstāvji no SEB bankas, Jūrmalas pilsētas domes, Mārupes novada domes, Olaines novada pašvaldības, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, attīstības finanšu institūcijas ALTUM, Jūrmalas biznesa inkubatora, Jūrmalas uzņēmēju konsultatīvās padomes, Mārupes novada Uzņēmējdarbības atbalsta konsultatīvās padomes un Olaines novada uzņēmējdarbības atbalsta centra.

 

 

Saņemtie pieteikumi tiks atlasīti trīs kārtās, izvērtējot gan to atbilstību programmas kritērijiem, gan biznesa plānu un idejas potenciālu, kā arī dalībnieku prezentācijas un atbildes uz žūrijas jautājumiem.

 

 

Plašāka informācija par grantu programmu un tās nosacījumiem pieejama www.seb.lv/iedvesma

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt