Ceturtdiena,
2020.gada
4.jūnijs
Jaunā
Jūrmala
40292

Ūdens motosportisti godina labākos


Apskatīt komentārus (0)


24.11.2013

Astoņpadsmitgadīgais Ņikita Lijcs aizvadītajā sezonā veiksmīgi startējis trīs laivu klasēs un saņēmis zelta medaļu pasaules čempionātā. Foto autors: Jānis Zaumanis.

 

 

Gada sportista titulu ieguva jūrmalnieks Nikita Lijcs

 

 

Ziņu dienests

 

Pagājušajā nedēļas nogalē  notika ūdens motosportistu godināšanas svinīgais pasākums, kas veltīts Latvijas čempionu, godalgoto vietu ieguvēju starptautiskajās sacensībās, sacensību organizatoru un Latvijas ūdens motosporta Goda zāles uzņemto personu godināšanai.

 

Latvijas Ūdens Motosporta federācijas prezidents Atis Slakteris teic: „Pašā valsts svētku priekšvakarā bijām liecinieki ūdens motosportistu godināšanai. Svētku reizē kopā bija vairākas ūdens motosportistu paaudzes, kas simbolizē ne tikai sporta attīstību nākotnē, bet arī parāda ūdens motosporta vēsturiskās tradīcijas Esam lepni, ka mūsu klubos ir jaunas laivu klases ar videi draudzīgiem motoriem, kas ir nepārprotams pieteikums jauniem sasniegumiem starptautiskajā arēnā”.

 

Latvijas čempioni tika godināti 13 laivu klasēs: JT250 – Paulius Stainys (Lietuva), GT15 – Uvis Lazarenoks (Liepāja), T550 – Jānis Zarečņevs (Liepāja), S550 – Mārtiņš Bergholcs (Liepāja), Formla4S – Edgaras Riabko (Lietuva), Formula2 – Uvis Slakteris (Bauska), O125 – Vadim Ušakov (Krievija), O350 – Mārtiņš Lauss (Jelgava), OSY400 – Salvis Štrauss (Liepāja), F500 – Gļevas Sobčiukas (Lietuva), FR1000 – Pēteris Petrovskis (Bauska), RN2000 – Normunds Sniķers (Alūksne) un radiovadāmo laivu klasē – Modris Kalnciems (Jūrmala).

 

Komandu kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja „UPB Energy” no Liepājas, kas neatlaidīgi cīnoties par katru punktu pierādīja, ka ir sezonas līderi. Tāpat LŪMSF pateicas Mārim Morim un „UPB”, kas daudzu gadu garumā atbalsta komandas dalību nacionālajās un starptautiskajās sacensībās, kā arī tehnikas iegādi un sportistu piesaisti tieši jauniešu laivu klasēs.

 

Gada sportista titulu ieguva jūrmalnieks Nikita Lijcs, kurš aizvadītajā sezonā veiksmīgi startējis trīs laivu klasēs un saņēmis zelta medaļu pasaules čempionātā, kā arī šobrīd vēl gatavojas sacensībās ārpus Latvijas ūdeņiem.

 

Vienlaikus LŪMSF izsaka lielu pateicību tiesnešu brigādei, kas ar savu profesionālo pieredzi, teorētiskajām zināšanām un neatlaidību nodrošina starptautisko noteikumu ievērošanu sacensībās.

 

Atzinību saņēma Jūrmalas, Alūksnes, Jelgavas un Jēkabpils pašvaldības, kuru atbalsts ir nozīmīgs nacionālo un starptautisko sacensību organizēšanā. 2014.gada sacensību kalendārā jau tradicionāli ir iekļautas sacensības minētajās Latvijas pilsētās un nākamajā gadā lieli starptautiski projekti plānoti arī galvaspilsētā Rīgā. LŪMSF ir gandarīta, ka Alūksne kā sacensību norises vieta pasaules čempionāta posma Formula4 laivu klasē ir iekļauta arī 2014.gada Starptautiskās ūdens motosporta federācijas kalendārā.

 

Pateicības saņēma Latvijas ūdens motosporta piloti, kuri ir godalgoto vietu ieguvēji pasaules un Eiropas čempionātos: Toms Smilškalns, Nikita Lijcs, Dmitrijs Šillers, Normunds Rāzna, Andrejs Dudaks, Māris Zemracis, Urmets Eiguss, Mārtiņš Bergholcs, Uvis Slakteris, Atis Slakteris. Šīs sezonas visu pasaules čempionu apbalvošana notiks 2014.gada 1.martā Monako, kur čempionu godā tiks godināti „Akvashelf Racing” komandas biedri Nikita Lijcs un Toms Smilškalns.

 

 

Latvijas ūdens motosporta Goda zālē š.g. 16.novembrī tika uzņemtas 11 personas:

 

Par izciliem sasniegumiem sportā - Jevgēnijs Ivanovskis, Oļegs Kuķēpovs un Atis Slakteris

 

Par augstiem sasniegumiem sportā - Juris Poselis, Antons un Amālija Zvaigznes

 

Par ieguldījumu sporta attīstībā - Nikolajs Avsejevs, Dainis Čikulis, Arnis Kalnietis, Tālvaldis Rikmanis un Zigurds Stūris

 

LŪMSF interneta vietnē www.lumsf.lv izveidos speciālu sadaļu un ievietos informāciju par „Latvijas ūdens motosporta Goda zālē” uzņemtajām personām un viņu sasniegumiem.

 

Tradicionāli pasākumu organizēja ūdens motosporta klubs rotācijas kārtībā. Šoreiz pasājumu organizēja „Jurmala Racing Team", kur apbalvošanas pasākumā pulcēja līdz šim lielāko ūdens motosporta entuziastu skaitu. LŪMSF visu klubu vārdā izsaka pateicību Aleksandram Lijcam par neatlaidību un ūdens motosporta attīstību Jūrmalā.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt