Otrdiena,
2020.gada
7.jūlijs
Jaunā
Jūrmala
44834

Tuvojas CSDD jauno velosipēdistu sacensības Jūrmalā


Apskatīt komentārus (0)


07.05.2014

Ziņu dienests

 

15.maijā Kauguros pie kapteiņa Zolta pieminekļa plkst.11.00 norisināsies „Jauno satiksmes dalībnieku forums – 2014” 19. posms, kurā aicināti piedalīties visi Jūrmalas pilsētas jaunie velosipēdisti, lai uzlabotu skolēnu zināšanas un prasmes ceļu satiksmes drošībā.


 Sacensību laikā visiem dalībniekiem ir jādemonstrē savas teorētiskās zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem un satiksmes drošību, jāprot sniegt pirmā medicīniskā palīdzība, jāpārzina velosipēda uzbūve, kā arī jāveic praktiskā braukšana. Sacensībās var tikt piedāvāti papildus uzdevumi, ar kuriem dalībnieki tiek iepazīstināti maču laikā.

 

Sacensības notiek trīs kārtās. Pirmās kārtas sacensības, kopskaitā – 32, notiks Latvijas reģionos no 17.aprīļa līdz 29.maijam. Sāksim ar Zemgales pilsētu Dobeli un noslēgsim Krāslavā.

 

Otrā kārta jeb Latvijas fināls norisināsies no 6.jūnija līdz 7.jūnijam. Tajās piedalīsies komandas, kuras ieguvušas augstāko novērtējumu sava reģiona jeb pirmās kārtas sacensībās.

 

Un visbeidzot trešā kārta, kur piedalīsies Latvijas fināla uzvarētājkomanda. Tās būs Eiropas jauno satiksmes dalībnieku sacensības Norvēģijā no 2014.gada 5.septembra līdz 8.septembrim. Mūsu valsts labākajai komandai būs iespēja būt par pirmajiem ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropā.

 

Lai kļūtu par sacensību dalībniekiem, skolēniem jābūt dzimušiem 2002.-2004.gadā, jāizveido sešu cilvēku komanda, jāizdomā tās nosaukums un jāpiesakās. Komandas dalībai sacensībās jābūt saskaņotai ar skolotāju vai citu pieaugušo un katru komandu uz sacensībām pavada viens vai divi pieaugušie – skolotāji vai vecāki.

 

 

Pirmās kārtas pieteikuma anketa: http://ej.uz/g8ww  

Sacensību nolikums: http://ej.uz/691y

Sacensību vērtēšanas nolikums: http://ej.uz/umi3Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt