Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Jaunā
Jūrmala
82707

Skolēni talko Majoru muižā


Apskatīt komentārus (1)


01.12.2017

Pagājušās nedēļas piektdienā Majoru muižā pulcējās bērni ar grābekļiem rokās, lai sakoptu daļu plašās Majoru muižas teritorijas

 

 

Guna Vilnīte

 

 

Autores foto

 

 

Talkā, kas tika rīkota pēc Majoru muižas biedrības iniciatīvas, piedalījās Majoru vidusskolas 5.a un 5.b klases savu skolotāju Rutas Valdmanes, Andas Celmas un Ināras Andžānes, kā arī Bulduru dārzkopības vidusskolas jauno speciālistu vadībā.

 

 

Kā pastāstīja skolotāja un muižas biedrības biedre Anda Celma, tad šī talka ir viens no patriotisma mēneša pasākumiem. “Talku noorganizējām pāris dienās. Paskatījos laika ziņas, kad prognozē siltu laiku bez lietus, un izvēlējāmies piektdienu,” smaidīja skolotāja. Skolas vadība ieplānojusi divas klases stundas, lai bērniem būt laiks paveikt šo labo darbiņu.

 

 

Izrādās, ka Majoru vidusskolai ar muižu ir bijusi saistība jau pašos skolas pirmsākumos. “1882. gadā, kad tika ielikts Majoru skolas pamatakmens, Majoru muižas pārvaldnieks kopā ar gubernatoru un citiem dižiem vīriem piedalījās svinīgajā ceremonijā. Majoru muiža tā kā kūrēja Majoru skolu, bija uzņēmušies sava veida šefību pār to,” stāstīja A. Celma.

 

 

Skola jūtot nepieciešamība pēc izklaides, izskriešanās vietas bērniem, un Majoru muižas parks, ja tas ir sakopts, var būt atbilstošs šiem nolūkiem.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:




Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA



 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):



JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt