Ceturtdiena,
2020.gada
4.jūnijs
Jaunā
Jūrmala
40451

Mācību stunda Lietuvā


Apskatīt komentārus (0)


29.11.2013

Andris Steļmahs, treneris


Novembra beigās Lietuvas pilsētā Paņevežā tika aizvadīts Eiropas Jaunatnes basketbola līgas II posms U15 vecuma grupā meitenēm, kurā vērtīgu rūdījumu un pieredzi ieguva arī Jūrmalas Sporta skolas komanda.

 

Turnīra pirmajā spēlē Jūrmala spēlēja pret Polijas komandu „Pomerania”. Pēc līdzīgā spēles sākuma, kurā vadībā lielākoties atradās jūrmalnieces, otrajā puslaikā iniciatīvu pārņēma polietes, izcīnot uzvaru šajā spēlē. Vēlo vakara spēli pret Baltkrievijas izlases bāzes komandu „Viktoria” Jūrmalas meitenes uzsāka ar lielu enerģiju un azartu, tomēr ar šiem argumentiem visas spēles garumā bija par maz.

 

Sacensību otrajā dienā spēles ar nemazāk spēcīgiem pretiniekiem –Basketbola skolu „Vilnius” un Lietuvas izlases bāzes komandu „Aisciai”. Abās spēlēs iespēju nebija daudz, lai gan pret „Vilnius” komandu trīs minūtes līdz spēles beigām jūrmalnieces ar savu agresivitāti samazināja rezultāta starpību līdz astoņiem punktiem, bet uzvarai ar to nepietika. Cīnoties pret spēcīgākajām komandām no Lietuvas, Baltkrievijas, Polijas un Latvijas, jūrmalnieces neizcīnīja nevienu panākumu, bet arī šāda pieredze bija ļoti vērtīga un neatsverama. Ar savu nepiekāpību, pašaizliedzību un agresīvo spēles stilu izpelnījās daudzu pretinieku uzslavas.

 

Paldies par iespēju startēt Eiropas Jaunatnes basketbola līgā Jūrmalas pilsētas domei.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt