Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Jaunā
Jūrmala
106807

Jūrmalas pilsētas internātpamatskola mācību gadu noslēdz ar sportiskām aktivitātēm


Apskatīt komentārus (0)


08.06.2019

Pavasara izskaņā, 25.-26.maijā, Jelgavas pilsētas svētkos tika organizētas burāšanas aktivitātes. Jelgavas jahtkluba teritorijā bija iespēja iepazīties un izmēģināt dažādas klases un izmēru laivas.

 

 

Ziņu dienests

 

 

Cilvēki ar īpašām vajadzībām kvalificētu treneru vadībā varēja pamēģināt jauno paraolimpisko švert-laivu Hansa 303. Pasākumā aktīvi piedalījās Jūrmalas pilsētas internātpamatskolas burāšanas pulciņa audzēkņi ar treneri Guntaru un palīgiem. Jaunieši apguva laivas uztākelēšanu, sēja mezglus un mērojās spēkiem airu laivās. Varēja braukt ar ūdens velosipēdu un vērot pilsētas svētkus. 

 

 

Labākie burātāji piedalījās burāšanas sacensībās. Jūrmalniece Līga Liepiņa 2. vieta Hansa speciālo švertlaivu klasē, Alekss Kiršteins - 6.vieta Optimist švertlaivu klasē.

 

 

Aktivitātēs piedalījās jaunieši un pieaugušie no Jelgavas, Rīgas, Jūrmalas, Dobeles un Engures.

 

 

Bērnu aizsardzības dienas ietvaros jau piekto gadu ar Rīgas pašvaldības, ūdens policijas un glābšanas dienesta, kā arī Rīgas sporta burāšanas centra atbalstu notiek Latvijas internātskolu bērnu un jauniešu vizināšana pa Daugavu. No jahtām un katamarāniem varēja vērot Rīgas ostu, Ķīpsalu, vecpilsētu un prezidenta pili. Mūsu treneris un jaunais burātājs Alekss iejutās jūras katamarāna Orion vadīšanā, bet skolas apmācāmie izvizinājās ar burinieku “Lībava”, jahtām “Hugo”, “Latteko” u.c. Paldies stūrmaņiem un kapteiņiem!

 

 

Jūrmalas pilsētas internātpamatskolas audzēkņi piedalījušies ari sacensībās. No 24. līdz 27.maijam Nīderlandē, Tilburgā, Speciālās Olimpiādes sieviešu futbola nedēļā Darija Mikalauska Latvijas Speciālās Olimpiādes futbola komandas sastāvā ieguva 3.vietu. 

 

 

Arī vasara solās būt bagāta ar sportiskām aktivitātēm. Jūrmalas pilsētas internātpamatskolas audzēkņi dosies uz Speciālās Olimpiādes sacensībām futbolā zēniem Lietuvā, Polijā un Eiropas kausa čempionātu futbolā zēniem Ungārijā. 

 

 

Paraburātāji no 1. līdz 8. jūlijam startēs pasaules čempionātā Spānijā, burāšanas dienā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Tallinā 13. jūlijā; augustā piedalīsies Ziemeļvalstu paraburāšanas čempionātā Zviedrijā.

 

 

Pateicamies par atbalstu Jūrmalas pilsētas domei, domes Izglītības nodaļai un Sporta servisa centram, SIA “Jūrmalas mežaparki”, Jūrmalas pilsētas internātpamatskolai, NRC “Vaivari” un laikrakstam “Jūrmalas Vārds”.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt