Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Jaunā
Jūrmala
82014

Bulduru Dārzkopības vidusskola izsludina pieteikšanos ESF Jauniešu garantijas programmai


Apskatīt komentārus (0)


31.10.2017

Bulduru Dārzkopības vidusskola izsludina pieteikšanos Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Jauniešu garantija” programmai. Šīs izglītības programma paredz bez maksas iegūt pieprasītu profesionālo kvalifikāciju īsā laikā.  Iespējams apgūt dārzkopja, parka dārznieka, stādu audzētāja, floristikas, ēdināšanas, viesmīlības speciālista vai bārmeņa profesiju. 

 

 

Ziņu dienests

 

 

Foto: Mr Cup / Fabien Barral 

 

 


Pieteikties var nenodarbinātie jaunieši vecumā no 17–29 gadiem un nodarbinātie jaunieši vecumā no 17-24 gadiem, kuriem ir vidējā vai profesionālā vidējā izglītība. Mācības ir bez maksas. Mācību laikā jaunieši saņem stipendiju no 70 līdz 115 euro mēnesī. Ir iespēja bez maksas dzīvot skolas dienesta viesnīcā. Pieteikšanās paredzēta līdz šī gada 30. novembrim. Turklāt šogad ir iespēja pieteikties elektroniski skolas mājas lapā – www.bulduri.lv . Mācības sāksies 2018. gada janvārī. 

 

 


„Šī ir laba izdevība jauniešiem. Mūsu skola strauji attīstās. Tuvākajā laikā „Bulduriem” būs tieša saistība ar augstāko izglītību, pielietojamo zinātni, inovāciju un tehnoloģiju pārnesi,” stāsta Bulduru Dārzkopības vidusskolas valdes priekšsēdētājs Rafaels Joffe.

 

 


Bulduru Dārzkopības vidusskola šajā mācību gadā nopietni attīsta arī izglītības programmas kvalitāti, lai nodrošinātu mūsdienīgu pieeju mācībām. Mācību laikā skola īpašu uzmanību pievērš audzēkņu praktisko iemaņu veidošanai. Piemēram, viesnīcu pakalpojumu speciālistu prakse notiek labākajās Latvijas viesnīcās, bārmeņi darbojas prestižos restorānos, floristi iegūst pieredzi strādājot ziedu veikalos, bet dārzkopji dodas praksē lauksaimniecības uzņēmumos.  

 

 


„Mūsu absolventi vienmēr ir novērtēti darba tirgū. Piemēram, šonedēļ mūsu audzēkņi ir uzaicināti mācību prakses ietvaros doties uz Latvijas ģenerālkonsulātu Sanktpēterburgā, lai konsultētu pagalma labiekārtošanas un apstādījumu ierīkošanas jautājumos,” uzsver Bulduru Dārzkopības vidusskolas direktore Anta Sparinska. 

 

 


Bulduru Dārzkopības vidusskolas priekšrocība ir pieredzējuši pedagogi un labā atrašanās vieta Jūrmalā pie Lielupes. Skolas dārzs, siltumnīcas un parks vienmēr ir audzēkņu rīcībā un radoša vide mācībām. Teritorijā atrodas sporta centrs, kur audzēkņi trenējas. 

 

 


Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Bulduru Dārzkopības vidusskola” ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes struktūrvienība un Latvijā vienīgā izglītības iestāde, kurā var iegūt kvalitatīvu profesionālo izglītību dārzu un ainavu veidošanā, kā arī floristikā. 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt