Sestdiena,
2020.gada
15.augusts
Atpakaļ

Iesakiet Jūrmalā no alkohola brīvas atpūtas & izklaides vietas!Praktiski jebkurā vietā šobrīd izklaides industrija balstās tieši uz alkohola konsumāciju. Man tomēr ļoti gribētos kaut vienu vienīgu vietu, kur var kvalitatīvi atpūsties un izklaidēties, nelietojot alkoholu. Nepārprotiet, neesmu alkohola ienaidnieks, taču arī neuzskatu, ka kvalitatīva izklaide nebūtu iespējama bez alkohola lietošanas.

Ceru, ka spēsiet padalīties pozitīvos piemēros :)


Rakstu ievietoja: Alex
     Komentēt ->
ardnija
Datums: 2011-06-02

Manuprāt vislabākais piemērs ir pasaku māja Undīne, bet gan jau būsiet par to dzirdējuši..:) vairāk gan nekas nenāk prātā izņemot varbūt dažādas sportiskas aktivitates, piemēram doties pārgājienā ar riteņiem, vai kājām. Galvenais atrast labu domubiedru grupu un tad dabā iekšā!!..:) nu jā, vēl cik zinu, daži ļoti labi atpūšas iesaistoties pašdarbības kolektīvā - konkrēti - deju kolektīvā Vēlreiz(atsauksmes vislabākās)..... pēkšņi sapratu, ka veselu mūžību vienīgā izklaide ir bijusi - ģimenes svētki, apciemojot vai uzņemot radiņus..tas liek aizdomāties, paldies!

Laine
Datums: 2011-06-03

Es arī gribēju ieteikt tieši "Undīni". Kaut arī pagaidām tur nav īpaši daudz pasākumu, taču vasara tikai sākas, tāpēc domāju, ka gan jau saradīsies. Tuvākais būs 18.jūnijā ielīgošana.

Toms
Datums: 2011-06-05

Var jau vienkārši pludmalē padzīvoties, tur nekāds alkohols nav nepieciešams, arī alkoholu aktīvi patērējoši indivīdi nav tik bieži manāmi. Ja tomēr vairāk interesē kafejnīcas un bāri, šodien Kauguros redzēju Džeza kafejnīcu. Nezinu, kā tur ir ar alkohola lietošanu, taču kopumā iestādījums atstāja visnotaļ patīkamu iespaidu, pats plānoju tur kāduvakar iegriezties. Galu galā, laba atpūta ir tieši atkarīga no atmosfēras, kādā tā tiek aizvadīta.

ANTOXA
Datums: 2011-07-05

Ja, Pasaku Maja - katru sestdienu - laipni ludzam Dubultos aiz baznicas Parka-1 / no 11 lidz 6 - notiek daudz darbnicas - kokgriezumi, keramika, utc. ir meditacijas zale un muzikas instrumenti - kokle, piano, bajans.
www.undine.lv
=============
Jus varat ari apskatit www.jurmala.lv - tur ir ari muzeju saraksts ar bezmaksas dienam.

ANTOXA
Datums: 2011-07-25

Bet var gadities ka kads domnieks grib ari tadu vietu iznicinat un iemitinat tur alus pasakumu...

http://www.youtube.com/watch?v=ww0ORRdfLV8

Toms
Datums: 2011-07-26

Lai tikai pamēģina, aizstāvēsim līdz pēdējai asins lāsei, ja vajadzēs!Atpakaļ

Komentēt:

vārds:

[b]text[/b] text; [i]text[/i] text [url]http://testlink.lv[/url] http://testlink.lv; [img]http://testlink.lv/bilde.jpg[/img]


 

  

  

   

 

  

  

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt