Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
Pilsētā
113608

Ziņo VUGD un Valsts policija


Apskatīt komentārus (0)


11.09.2020

Gunas Vilnītes foto

 

 

Sestdien, 5. septembrī, plkst. 19.20 VUGD saņēma izsaukumu Jūrmalā, kur dega vienstāva neapsaimniekotas ēkas jumts 5m2 platībā. Dzēšanas darbu laikā cieta viens ugunsdzēsējs glābējs, kurš tika nodots NMPD mediķiem. Plkst. 22.02 ugunsgrēks tika likvidēts.

 

 


Profilaktiska pasākuma laikā atrod narkotikas

 

 

Valsts policija Jūrmalā veic profilaktiskos pasākumus Covid-19 izplatības mazināšanai

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem naktī no 4. uz 5. septembri Jūrmalas iecirkņa apkalpojamajā teritorijā rīkoja profilaktiskos pasākumus ar mērķi pārbaudīt, kā izklaides un sabiedriskās ēdināšanas vietas ievēro epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. 

 

 

Kopumā nakts laikā tika pārbaudītas 22 tirdzniecības vietas, četras izklaides vietas un 35 personas. Pārbaudēs piedalījās arī Valsts policijas kinologs ar dienesta suni, kurš norādīja uz divām personām par iespējamību, ka tās ir lietojušas vai uzglabā narkotiskās vielas.

 

 

Pārbaužu rezultātā divās izklaides vietās tika aizturētas divas personas. Tika aizturēts 1985. gadā dzimis vīrietis, pie kura atrasti divi caurspīdīgi polietilēna maisiņi ar baltu pulvera vielu – amfetamīnu, kuru kopējais svars bija 5 grami. Otra aizturētā persona ir 1977. gadā dzimis vīrietis, pie kura atradās viens caurspīdīgs polietilēna maisiņš ar vienu gramu marihuānas.

 

 

Abos gadījumos ir uzsākti kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 253. panta – par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu un pārsūtīšanu. Par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīga brīvības atņemšana, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

 

Kopumā pārbaužu laikā tika uzsākti seši administratīvā pārkāpuma procesi, tajā skaitā viens no tiem pret izklaides vietas īpašnieku par Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 neievērošanu, proti, darba laiks izklaides vietā tika turpināts pēc pulksten 24.00. Kā arī tika uzsākti administratīvā pārkāpuma procesi par narkotisko vielu lietošanu.

 

 

Lai efektīvi cīnītos ar Covid-19 infekcijas izplatību, Valsts policija aicina iedzīvotājus būt aktīviem un ziņot, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt