Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
Pilsētā
112452

Ziņo VUGD un Valsts policija


Apskatīt komentārus (0)


12.06.2020

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība 26. maijā bija nepieciešama Jūrmalā, kur cilvēks bija apmaldījies mežā un nespēja saviem spēkiem pārvietoties, lai izkļūtu no meža. Glābēji sazinājās ar apmaldījušos cilvēku pa mobilo tālruni, noskaidroja aptuveno cilvēka atrašanās vietu un sadarbībā ar iedzīvotājiem, glābjamo atrada. Ugunsdzēsēji glābēji iznesa cilvēku no meža un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

 


30. maijā plkst. 18.50 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Jūrmalā, kur Melnezera apkaimē dega meža zemsedze 6000m2 platībā. Plkst. 18.50 ugunsgrēks tika lokalizēts, bet plkst. 23.09 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.


8. jūnijā plkst. 16.14 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jūrmalu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju daudzdzīvokļu mājā bija izveidojies sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka četrstāvu dzīvojamā mājā dzīvoklī deg sadzīves mantas 1m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta cilvēks, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem. Plkst. 16.37 ugunsgrēks tika likvidēts.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt