Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Pilsētā
72534

Priecīgu 1. septembri!


Apskatīt komentārus (0)


01.09.2016

 Foto: no JV arhīva

 

Jūrmalas skolās bērniem ir ar ko lepoties - tikai jāpamana

 

Jānis Vilnītis

 

Šogad Jūrmalā 1. klasēs mācības uzsāks 460 bērni (aptuveni tikpat, cik pagājušajā gadā), un tas nozīmē, ka visās klasēs bērnu skaits ir pietiekams un problēmas šajā ziņā nav bijušas nevienā skolā. 10. klasēs mācības uzsāks 240 skolēni. Kā atzīst domes Izglītības jautājumu komitejas vadītāja Iveta Blaua, tad šie dati liecina, ka Jūrmalas skolās jūtama demogrāfiskās krīzes beigas - skolās bērnu atkal kļūst arvien vairāk. Kopumā šogad Jūrmalas skolās no pirmās līdz divpadsmitajai klasei mācīsies 4464 bērni, bet bērnudārzus apmeklēs nedaudz virs 2000 bērniem (vēl notiek audzēkņu reģistrācija).

 

Protams, ka lielākie svētki šajā 1. septembrī ir Jūrmalas Valsts ģimnāzijas un sākumskolas "Atvase" bērniem, kuriem tagad būs jauna sporta zāle, un sākumskolai - arī seši jauni mācību kabineti. Uzsākot sarunu par jauno mācību gadu Jūrmalā, Iveta Blaua atzina - bērni šo sporta zāli gaidījuši jau vairāk nekā desmit gadus un par to kā savu sapni rakstījuši arī domei. Nu šis sapnis ir piepildījies."Jaunā sporta halle ir tas mūsu šā brīža mācību iestāžu lielākais un skaistākais objekts, ar ko nu varam lepoties, bet remontdarbi un būvdarbi tāpat ir noritējuši Vaivaru skolā, sākumskolā "Zvaniņš" un citviet," pauda deputāte.

 

Pilnu tekstu lasiet "Jūrmalas Vārda"  33. numurā (01.09.-0709.16.). Laikraksta elektronisko versiju PDF formātā var iegādāties šeit.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt