Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Pilsētā
45960

Restorānam „Neptūns” - jauns tēls un kamīnzāle


Apskatīt komentārus (0)


16.06.2014

Foto: Jānis Vilnītis


Guna Vilnīte


Pagājušo nedēļ kuplā viesu pulkā restorāna „Neptūns” direktore Dace Dinsdorfa atklāja vācu tēlnieka Norberta Folberga veidoto Neptūna un Nāras tēlu, kā arī prezentēja ļoti mājīgu un jauku kamīnzāli ar iespēju rīkot konferences un svinības līdz 50 personām. Kā uzsvēra Dace Dinsdorfa, interjera autore Viktorija Javkina no kompānijas Distudija ļoti precīzi uztvērusi īpašnieku vēlmi saglabāt jūras tuvuma un vēsturisko auru, un rezultāts priecē.


„Neptūns” atrodas vēsturiskā vietā – šeit, pie jūras, pirms vairāk kā simts gadiem atradās tramvaja, kas veda Ķemeru kūrorta viesus uz pludmali, galapunkts. Pats restorāns ir celts 1968. gadā, un īpašnieki apzināti saglabājuši tā interjeru nemainīgu. Mainīga - lai neapniktu, ir restorāna ēdienkarte, ar kuras jaunāko piedāvājumu tika cienāti viesi. Maza intriga slēpjas visai neparastā piedāvājumā – siers ar apelsīnu čatniju.


Viesi atzinīgi novērtēja arī sviesta zivi, kas gatavota, saglabājot baltās zivs labākās garšas īpašības, bet garšos arī tiem, kas parasti rauc degunu, zivis vien izdzirdot pieminam.
Vakaru noslēdza elpu aizraujošs šovs - sabiezējošajā vakara krēslā žonglieris demonstrēja apskaužamu veiklību un vizuāli ļoti izteiksmīgu priekšnesumu ar degošām lāpām.
Vasarā liela piekrišana ir galdiņiem terasē un restorāna pagalmā, kas dod iespēju baudīt lielisku ēdienu reizē ar dabas klusumu un jūras svaigo gaisu, bet vakaros arī relaksējošu mūzikas pavadījumu.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt