Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Pilsētā
74175

Karina Siņkeviča: "Jūrmalas iedzīvotāji ir ieinteresēti, lai dome strādātu bez pārtraukumiem un politiskiem skandāliem. Es esmu viņu pusē"


Apskatīt komentārus (0)


11.11.2016

Jūrmalas domes deputāte no sociāldemokrātiskās partijas "Saskaņa"  Karina Siņkeviča ir pieņēmusi lēmumu aiziet no partijas un atbalstīt domi, lai saglabātu stabilu pašvaldības darbu.

 


"Ir nepieciešams atbalstīt pašreizējo domes koalīciju, lai pašvaldība varētu plānveidīgi pieņemt nākamā gada budžetu un veikt efektīvu saimniecisko darbību," saka Karina Siņkeviča. "Patlaban Jūrmalas domē nav citu alternatīvu, kas spētu nodrošināt konstruktīvu plānveida darbu."

 


"Pēc 2016. gada 13. oktobrī  pieņemtā lēmuma par domes priekšsēdētāja Gata Trukšņa atbrīvošanu no amata domē var vērot destruktīvus procesus, kas notiek priekšvēlēšanu drudža ietekme un kurus diktē atsevišķu personu intereses.  Portfeļu pārdale un pašvaldības darba destabilizācija var negatīvi ietekmēt jūrmalnieku dzīvi. Mēs Jūrmalā ne reizi vien esam pārdzīvojuši politiskās krīzes. Un tas atstāj sliktu ietekmi ne vien uz pašvaldības darbu, bet tam ir arī tieša ietekme uz pilsētnieku dzīves kvalitāti.
Opozīcijas deputātiem, protams, ir tiesības izvirzīt savas prasības pašvaldībai un aktīvi piedalīties domes vadībā.  Taču man šķiet nepareizi vēlēšanu priekšvakarā piedalīties varas pārdalīšanā.

 


Kas attiecas apsūdzībām, kuras Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izvirzījis mēram Gatim Truksnim, es paļaujos uz likumu, izmeklēšanas iestādēm un tiesu. Tikai tiesas lēmums pierādīs izvirzīto apsūdzību pamatotību vai nepamatotību. Līdz tam brīdim, tpaāt kā attiecībā uz jebkuru mūsu valsts pilsoni,  ir spēkā nevainības prezumpcija. Tāpēc, balstoties uz pašreiz visiem pieejamo informāciju, man nav iemesla  šaubīties par Trukšņa kunga kompetenci un darbības likumību.

 


Tā kā mana nostāja nerada atbalstu partijā "Saskaņa", es biju spiesta uzrakstīt iesniegumu par aiziešanu no partijas," noslēgumā pauž Siņkēviča. 
Karina Siņkēviča turpmāk strādās Jūrmalas domē kā neatkarīgā deputāte līdz pat pašreizējā domes sastāva pilnvaru beigām.

Karina Siņkeviča pēc profesijas ir ārste ginekoloģe, viņa tika ievēlēta Jūrmalas domē no politisko partiju apvienības "Saskaņa" 2013. gada 1. jūnijā. Viņa vada Kūrorta un tūrisma jautājumu komiteju. Piedalās Sociālo, veselības un integrācijas jautājumu komitejas, Revīzijas un kontroles jautājumu komitejas, kā arī Izglītības un kultūras jautājumu komitejas darbā.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt