Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Pilsētā
44191

Jūrmalas pašvaldība uzņem Eiropas komisijas un Eiropas Centrālās bankas delegāciju


Apskatīt komentārus (0)


09.04.2014

Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadītājs Edgars Stobovs (otrais no labās) un Eiropas Komisijas un Eiropas Centrālās bankas pārstāvji tikšanās laikā Jūrmalas pilsētas domē.Publicitātes foto.

 

 

Jūrmalas pilsētas dome

 

Jūrmalas pilsētas dome 7. aprīlī uzņēma Eiropas Komisijas (EK) un Eiropas Centrālās bankas (ECB) delegāciju, kas Latvijā ieradusies aizdevuma programmas pēcprogrammas uzraudzības misijā. Vizītes laikā Jūrmalā EK un ECB pārstāvji iepazinās ar pašvaldības darba prioritātēm, attīstības projektiem un jautājumiem saistībā ar Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu.

 

Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvalde iepazīstināja viesus ar Jūrmalas stratēģiskās attīstības prioritātēm, īstenotajiem un plānotajiem energoefektivitātes pasākumiem, investīciju piesaisti pilsētas attīstībai, ilgtspējīga tūrisma vadlīnijām un pašvaldības budžeta un nodokļu jautājumiem.

 

Pēc tikšanās pilsētas domē delegācija apmeklēja Jūrmalas pirmskolas izglītības iestādi „Katrīna", kuras būvniecība īstenota 2009.-2010. gadā, piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu 85 % apmērā. Kopējais finansējums bērnudārza būvniecībai veido 1 539 028 latu jeb 2 189 839 eiro.

 

Tikšanās laikā EK un ECB pārstāvji aktīvi uzdeva jautājumus, līdz ar to raisījās lietderīga diskusija. Viesi pateicās pilsētas domei par vērtīgo tikšanos, kuras laikā delegācijas dalībniekiem bija iespēja uzzināt daudz noderīgas informācijas.

 

 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt