Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Pilsētā
44321

Jūrmalas domē atgriežas Aigars Tampe


Apskatīt komentārus (0)


14.04.2014

  

Līdz ar izmaiņām valdībā domes deputāte Gunta Liepiņa uz laiku kļūst par Saeimas deputāti

 

Ziņu dienests

 

Šodien Saeimas sēdē nu jau bijusī Jūrmalas pilsētas domes deputāte Gunta Liepiņa nodos Saeimas deputāta zvērestu. Kā viņa atzina laikraksta pārstāvim, tad lēmums par deputāta statusa maiņu bijis ilgi un nopietni pārdomāts. Kā viņa uzsvēra, tad jaunajā amatā esot, viņa būs tuvāk tām aprindām, kas lemj gan par valsts kopējo kultūras politiku (G.Liepiņa bija Jūrmalas domes kultūras jautājumu komitejas vadītāja), gan par ES fondu sadalījumu dažādiem kultūras pasākumiem. „Esmu pārliecināta, ka šajā amatā spēšu Jūrmalai izdarīt daudz laba,” tā G. Liepiņa.


Tā kā, mainoties valdības sastāvam, vairākiem Visu Latvijai!-Tēvzemei un brīvībai/LNNK (NA) Saeimas deputātiem nācās uz laiku nolikt savas deputātu pilnvaras un kļūt par ministriem, tad par 11. Saeimas deputātiem piekrituši kļūt bijušais nacionālās apvienības ģenerālsekretārs, uzņēmējs Gatis Sprūds, kā arī Jūrmalas pilsētas domes deputāte Gunta Liepiņa, bet kādreizējais īpašo uzdevumu ministrs Eiropas Savienības (ES) finanšu pārvaldes lietās Normunds Broks šo iespēju noraidījis, liecina deputātu kandidātu atbildes Saeimas Prezidijam.


N. Broks no šīs iespējas ir atteicies un iesniegumā Saeimas Prezidijam skaidrojis, ka pašlaik viņš var dot lielāku ieguldījumu, strādājot pašreizējā darbā Latvijas Bankā, tostarp gatavojoties Latvijas prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē. 

Kā nojauzdama savu nākotni, jau pirms pašvaldību vēlēšanām

Gunta Liepiņa piekrita pozēt kopā ar Saeimas deputātiem pie lielā nama.

 

Līdz ar G. Liepiņas aiziešanu par Jūrmalas domes deputātu uz laiku kļūs jūrmalniekiem jau labi zināmais Aigars Tampe. Viņš ir bijis vairāku iepriekšējo sasaukumu deputāts un ilgstoši ieņēmis mēra vietnieka amatu.

 

Neoficiāla informācija liecina, ka personāliju izmaiņas nevarētu radīt lielus satricinājumus domes vadībā, jo NA strikti paziņojusi, ka nekādā gadījumā tās deputāti nedrīkst būt vienā koalīcijā ar „Saskaņas Centru”. Līdz ar to pat ja A. Tampem būtu vēlme gāzt Gati Truksni, tad viņam trūktu atbalsta.

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt