Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Pilsētā
44705

Iebraukšanas caurlaides Jūrmalā varēs nopirkt nosūtot SMS


Apskatīt komentārus (0)


29.04.2014

Ziņu dienests

 

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka sākot ar 2014.gada 29.aprīli samaksu par iebraukšanu pilsētā var veikt, izmantojot mobilo sakaru pakalpojumu Mobilly. 

 

Telefona īsziņā ir jānorāda: START atstarpe AUTO (tavs automašīnas numurs, piemēram START GA5785 J) atstarpe J un jāsūta uz numuru 1859.

 

Pēc apstiprinājuma saņemšanas īsziņā, vienas stundas laikā būs iespēja iebraukt Jūrmalā un uzturēties tās teritorijā bez laika ierobežojuma. No šīs īsziņas atteikties nav iespējams, jo to pieprasa Jūrmalas domes noteikumi.

 

Daudziem cilvēkiem šāda veida pakalpojums caur Mobilly ir jau zināms un pieredzēts, bet tiem, kas nekad to nav lietojuši ir  jāreģistrējas "Mobilly" sistēmā un jāatver lietotāja konts. Konta atvēršana ir bez maksas zvanot uz 185.


 

Vienreizējās Jūrmalas iebraukšanas nodeva EUR 2.00, bet Mobilly atbildes īsziņas cena EUR 0.07 (procentu likme par starpniecības pakalpojumu sniegšanu 3.5%), sanāk samaksāt par 7 centiem dārgāk, bet tas atvieglotu sastrēgumus pie caurlaižu termināliem un varēs iebraukt pilsētā nemaz neapstājoties.

 

 

Jūrmalas pilsētas dome informē, arī ka tuvākā laikā Jūrmalas pilsētas dome plāno noslēgt līgumu arī ar SIA „Rīgas karte” par tāda paša pakalpojuma sniegšanu. Pēc līguma noslēgšanas caur medijiem cilvēki  tiks informēti  par pakalpojuma izmantošanu, lai pilsētas viesiem būtu iespēja izvēlēties ērtāko nodevas samaksas veidu. 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt