Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
Pilsētā
116254

“Civinity” grupas uzņēmuma “Jūrmalas namsaimnieks” Klientu atbalsta centra darbs turpinās ierastajā režīmā


Apskatīt komentārus (0)


12.03.2021

Lai gan valstī izsludinātā ārkārtas situācija ir ietekmējusi daudzu ikdienas darbu, “Civinity” grupas uzņēmuma “Jūrmalas namsaimnieks” Klientu atbalsta centra darbs turpinās ierastajā režīmā. Nepārtrauktu Klientu atbalsta centra darbību nodrošina trīs darbinieki, kuri sniedz atbildes uz klientu interesējošajiem jautājumiem par namu apsaimniekošanu, kā arī sniedz atbalstu avārijas gadījumos un tehniskajos jautājumos. 

 

 

Informē "Jūrmalas namsaimnieks" 

 

 

Kopš aizvadītā gada novembra, kad valstī tika izsludināta ārkārtējā situācija, uz tālruņa numuru 80001599 saņemti 18 000 “Jūrmalas namsaimnieks” klientu zvanu, vidējais klienta gaidīšanas laiks savienojumam ar klienta atbalsta speciālistu ir 28 sekundes, vidējais sarunas laiks ir 3,5 minūtes. Gadījumā, ja klientam uzreiz neizdodas sazvanīt Klientu atbalsta centru, klientam pēc brīža tiek atzvanīts. Ik mēnesi Klientu atbalsta speciālisti sniedz atbildes uz vidēji 4000 jūrmalnieku iesūtītajām elektroniskā pasta vēstulēm par ar nama apsaimniekošanu saistītajiem jautājumiem. Saziņai klienti tiek aicināti izmantot arī sociālo tīklu “Facebook”, kur “Jūrmalas namsaimnieka”  lapā iespējams ātri un ērti uzdot sev interesējošo jautājumu un saņemt atbildi bez kavēšanās. 

 

 

“Jūrmalas namsaimnieka” klienti tiek aicināti izmantot iespēju un pieteikties rēķinu saņemšanai elektroniskā formātā. Šāds rēķina piegādes veids ir daudz operatīvāks, kā arī dabai draudzīgāks risinājums. Rēķinu saņemšanai elektroniskā formā var pieteikties rakstot e-pastu uz jn@jn.lv vai zvanot pa tālruni 80001599.

 

 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt