Trešdiena,
2021.gada
21.aprīlis
Pilsētā
109114

Ziņo VUGD un Valsts policija


Apskatīt komentārus (0)


28.11.2019

Aizturēts telefona zaglis

 

 

Otrdien, 12. novembrī, ap pulksten 17.00, pateicoties vērīgam aculieciniekam, Valsts policijas patruļpolicisti aizturēja vīrieti, kurš elektropreču veikalā no stenda nozaga mobilo telefonu.

 

 

Aizturētais vīrietis iegājis kādā elektropreču veikalā Jūrmalā un pētījis preces. Pēkšņi vīrietis no stenda norāvis mobilo telefonu un meties bēgt prom no veikala. Par laimi, notikušo redzēja kāds aculiecinieks, kurš nekavējoties par noziegumu ziņoja Valsts policijai.

 

 

Likumsargi, vadoties pēc aculiecinieka sniegtajām norādēm par aizdomās turētā iespējamo atrašanās vietu, vīrieti aizturēja.

 

 

Aizdomās turētais dzimis 1988. gadā un iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem administratīvajiem pārkāpumiem.

 

 

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 180. panta – par zādzību nelielā apmērā. Par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

 

Šobrīd aizturētais vīrietis atrodas izolatorā.

 

 

Izsakām pateicību aculieciniekam, kura ātrā reakcija un nevienaldzība palīdzēja likumsargiem aizturēt telefona zagli.

 


Ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks

 

 

Pirmdien, 25.novembrī plkst. 13.31 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ķemeriem, Emīla Dārziņa ielu, kur ugunsgrēks bija izcēlies koka ēkā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg ēka un tajā, iespējams, atrodas cilvēki. Jau pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies 11 cilvēki, no kuriem viens bija cietis un tika nodots NMPD mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji no sadūmotajām telpām iznesa vienu cilvēku, kuram mediķi konstatēja nāvi. Plkst. 19.15 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. Ēka bija degusi 200m2 platībā. 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt