Sestdiena,
2021.gada
19.jūnijs
109338

Videi draudzīgas svētku dāvanu iesaiņojuma idejas


Apskatīt komentārus (0)


05.12.2019

Konkursam iesniegtas 593 unikālas idejas, no kurām labākās būs skatāmas īpašā svētku izstādē

 

 

Laima Kubliņa

“Zaļā josta”

 


Mēneša garumā “Zaļā josta” un modes un izklaides centrs “Rīga Plaza” aicināja Latvijas iedzīvotājus dalīties idejās, kā pagatavot videi draudzīgu dāvanu iesaiņojumu, izmantojot otrreizējās izejvielas, dabas materiālus un dabai draudzīgas komponentes, piesakot tās konkursā “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums”. Konkursam iesniegtas 593 unikālas idejas, no kurām labākās būs skatāmas īpašā svētku izstādē.

 

 

Konkurss “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums” rīkots ar mērķi ne tikai aktualizēt pārmērīgu resursu patēriņu un vides piesārņojumu ar nepārstrādājamiem iesaiņojuma materiāliem, bet arī rast praktiskus risinājumus, kā dāvanas iesaiņot dabai draudzīgi. “Esam gandarīti saņemt tik daudz oriģinālu, pārdomātu un interesantu ideju videi draudzīgiem dāvanu iesaiņojumiem,” stāsta “Zaļā josta” pārstāve Laima Kubliņa, norādot, ka dalībnieki ir izmantojuši gan dažādus dabas materiālus – kaltētas lapas, augus, čiekurus, zariņus, gan otrreizējās izejvielas – piemēram, tukšas kartona kastītes, plastmasas dzērienu pudeles, auduma atgriezumus, gan pielietojuši dažādas rokdarbu tehnikas – līmējuši, šuvuši, dekupējuši, tamborējuši, locījuši utt., lai iegūtu visdažādāko formu un izmēru iesaiņojumus.

 

 

Labāko ideju autoru apbalvošana norisināsies š.g. 13. decembrī modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” (Rīga, Mūkusalas iela 71), sākums plkst. 16.00. Pasākumā tiks atklāta oriģināldarbu izstāde “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums”, kas būs skatāma visu pirmssvētku laiku, iedvesmojot apmeklētājus rūpēties par vidi, atteikties no dabai kaitīgiem, pārstrādei nepiemērotiem dāvanu iesaiņojumiem un smelties iedvesmu pašu spēkiem darināt dāvanu iesaiņojumus, kas nekaitēs videi.

 

 

“Zaļā josta” izsaka pateicību konkursa “Mans Zaļais dāvanu iesaiņojums” atbalstītājiem: modes un izklaides centram “Rīga Plaza”, “Lāči”, “The Body Shop”, SIA “Narvesen Baltija”, “Happeak”, SIA “Maxima Latvija”, Latvijas tirgotāju asociācija, veikalu tīkls “AIBE”, “Tele2”.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt