Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Brīvais laiks
104989

Mūzikas draugus uz tikšanos aicina Čīča un Antess


Apskatīt komentārus (0)


23.02.2019

Piektdien, 1. martā, plkst. 19 Jūrmalas Kultūras centrā ar jauno koncertprogrammu “Draugi uz mūžu” uzstāsies iemīļotais mūzikas tandēms - dziedātājs Dzintars Čīčas un dziesmu autors Kaspars Antess. 

 

 

Ziņu dienests

 

 

Publicitātes foto 

 


“Mēs ar Dzintaru patiesi esam draugi uz mūžu un par tādiem uzskatām arī mūsu klausītājus, kuri uzticīgi seko mūsu gaitām un koncertiem,” teic Antess, savukārt Čīča piebilst: “Tā ir milzīga laime - būt tik ciešā draudzībā ar saviem klausītājiem. Tāpēc katra jaunā programma mums ir kā latviešu tautai Dziesmu svētki.” 

 

 

Brālēni kopā muzicēt sāka 2010. gadā. Astoņu gadu laikā populāras kļuvušas vairākas Kaspara dziesmas, kas speciāli rakstītas Dzintaram - Meitene un lauku zēns”, “Dzīve kā seriālā”, “Bučas visiem”, “It kā pa jokam”, taču par šī tandēma superhītu ir uzskatāma dziesma “Likteņlīnijas”, kas 2016. gadā kļuva par Latvijas Radio 2 visspēlētāko gada dziesmu, uzvarēja Latvijas Šlāgeraptaujas un “Dzintara Dziesmu” aptaujas gada finālā, bet 2018. gadā par šo darbu tās autors Kaspars Antess ieguva Autortiesību Bezgalības balvu. 

 

 

Jaunajā programmā “Draugi uz mūžu” skanēs gan dueta hīti, gan jaunumi, gan arī abu mūziķu populārākās solodziesmas, neizpaliks arī temperamentīgas čigānu tautasdziesmas. Kopā ar solistiem muzicēs instrumentālā grupa Anatolija Livčas vadībā. 

 

 

Koncerttūri “Draugi uz mūžu” atbalsta Latvijas Radio 2, organizē “Koncertu Paradīze”. Biļetes pieejamas “Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv. 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt