Ceturtdiena,
2021.gada
22.aprīlis
Brīvais laiks
105706

Acis plaši atvērtas!


Apskatīt komentārus (0)


05.04.2019

Atšķirīga un neatkārtojama!  Fiksē reālus mirkļus  savā īpašajā redzējumā. Vienkāršas un tik sarežģītas - tādas ir viņas fotogrāfijas, un tāda ir viņa - Daina Burve.

 

 

Valters  Poļakovs, fotogrāfs, izstādes kurators

 

Publicitātes foto

 


Daina jau 30 gadus ir jūrmalniece,  Jūrmalas Valsts ģimnāzijas vācu valodas skolotāja un tulkotāja no vācu valodas. Viņas dzīves neatņemams aksesuārs ir fotoaparāts. Fotogrāfe gluži vai apbur savus modeļus, un viņi attēlos sanāk īsti, dzīvi un nesamāksloti. 

 

 

Ar Dainu iepazinos laikā, kad viņai fotogrāfijas tapšanas tehniskā puse bija vēl diezgan neskaidra, bet bija jau savs izteikts redzējums. Pirmā tikšanās notika Jūrmalas sabiedrības integrācijas nodaļas rīkotajās foto meistarklasēs jūrmalniekiem, kuras vadīju es. Kopš tā laika ir pagājuši četri gadi,  fotogrāfe ir pilnveidojusi savas zināšanas dažādos kursos un aktīvi darbojas fotoklubā “Āgenskalns”.  Likumsakarīgi ir pienācis laiks Dainas pirmajai personālizstādei “Acis plaši atvērtas”. 

 

 

Uzņemoties viņas izstādes kuratora darbu, mani pārsteidza Dainas milzīgais foto arhīvs ar neskaitāmām fotogrāfijām dažādos žanros. Fotoizstādē attēloti gan jūrmalnieki, gan Jūrmalas pilsēta. Fotoizstādes 43 fotogrāfijas nespēs atstāt vienaldzīgu - atliek tikai ļauties un atvērt savas acis plašāk. Lai izdodas!

 

 

Dainas Burves fotogrāfiju izstāde “Acis plaši atvērtas” apskatāma no 6.aprīļa līdz 6.maijam Ādažu Kultūras centrā.

 

   

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt