Otrdiena,
2020.gada
2.jūnijs
Brīvais laiks
110036

Jūrmalas Kultūras centrā - Lindas Stepītes gleznu izstāde


Apskatīt komentārus (0)


24.01.2020

No 21. janvāra Jūrmalas Kultūras centra 1. stāva foajē iespēja apskatīt mākslinieces Lindas Stepītes gleznu izstādi “Kaut kur”. Sanija Šūpulniece, Jūrmalas Kultūras centra projektu vadītāja

 


Linda Stepīte ir Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas gleznošanas un zīmēšanas pedagoģe. Paralēli šim darbam Linda Stepīte glezno, piedalās dažādās mākslinieku grupu izstādēs, rīko personālizstādes.

 

 

“Gleznojot es domāju par nojaušamo, sajūtamo un neizstāstāmo, par trauslo robežu no priekšmetiskā uz abstrakto, no telpiskā uz plakni, no materiālā uz nemateriālo. 

 

 

Manas gleznas ir kā daļa no kāda redzējuma apkārtējā pasaulē, tās attēlo atmiņas, sajūtas kaut kur starp reālo un iztēloto. Glezna, kurā krāsa ir galvenais izteiksmes veids, kas liek domāt, tātad rada saturu. Krāsa, kura sniedz iespēju doties nebijušu izjūtu un noskaņu pasaulē,” stāsta L. Stepiņa.

 

 

Māksliniece studējusi Latvijas Mākslas akadēmijā, stājmākslas fakultātē, glezniecības nodaļā I.Vecozola un V.Ozola vadībā, ieguvusi mākslas maģistra grādu.

 

 

Studējusi pedagoģiju un ir izglītības zinātņu maģistre pedagoģijā.

 

 

Izstāde būs skatāma  līdz 21.martam. Ieeja izstādē bez maksas.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt