Piektdiena,
2021.gada
16.aprīlis
Brīvais laiks
114773

Deju kolektīvs “Vēlreiz” svin savu jubileju


Apskatīt komentārus (0)


05.11.2020

Sestdien Jūrmalas Brīvdabas muzejā, svinot deju kolektīva “Vēlreiz” 18. dzimšanas dienu, dejotāji un viesi ieraka 100to ceļa stabiņu “fonda 1836 “izveidotajā ceļa maršrutā apkārt Latvijas pierobežai. 

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

Kā uzsver deju kolektīva ļaudis, tad šis ceļš aicina ceļinieku ieraudzīt un iepazīt Latvijas daudzveidību. Ceļa stabiņi ir kā norādes tuvumā esošiem objektiem un arī informācija par Latvijā esošiem cilvēkiem, organizācijām, kopienām: “Mūsu ceļastabs ne tikai ceļinieku iepazīstinās ar mūsu kolektīvu, bet būs arī kā simbolisks piemineklis visai tautas deju kultūrai un mums-dejotājiem, kas esam šī mantojuma sargātāji un nesēji.”

 

 

Vēstījums, kas būs iekalts šajā ceļastabā , ir arī kā vēlējums visiem dejotājiem un visiem ceļiniekiem:

“ Vienmēr ašāk!

Krastu līdzi raujot plašāk-

lielā jūra gaida priekšā:

gāzies iekšā!”

/Aspazija/

 

 

Deju kolektīvs vēlreiz šobrīd darbojas jau divās frontēs: ir gan vidējās paaudzes, gan senioru kolektīvs “Vēlreiz”. Mēģinājumi notiek Kauguru kultūras namā un ja nu ir pāri, kas vēlas mesties aizraujošajā un jaunību atgādinošajā deju dzīvē, tad laipni aicināti!

 

 

Kā Covid19 ierobežojumi ļaus, tā aiziet: vidējās paaudzes kolektīva mēģinājumi notiek pirmdienās un ceturtdienās 20.30-23.00, bet senioriem jeb F grupai gr. otrdienās 20.00-22.30. Kolektīva vadītāja Vita Pole (29615494).


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt