Trešdiena,
2021.gada
21.aprīlis
Brīvais laiks
41498

Jaunās grāmatas Jūrmalas bibliotēkās


Apskatīt komentārus (1)


13.01.2014

Foto: www.photl.com

 

 

«Apgādā Zvaigzne ABC» izdots Rondas Bērnas jaunākais darbs "Maģija" (The Magic) – vēstījums par to, kā pateicība var izmainīt ikviena cilvēka dzīvi.

 

Viens vārds maina visu. Grāmatā Ronda Bērna atklāj pasaulei zināšanas, kas spēj izmainīt ikviena cilvēka dzīvi. Autore ved lasītāju neticamā, aizraujošā 28 dienu ilgā ceļojumā, mācot šīs zināšanas pielietot ikdienas dzīvē. Lai kas jūs būtu, lai kur jūs būtu un lai kādā situācijā atrasots, "Maģija" mainīs visu jūsu dzīvi! No angļu valodas tulkojusi Aija Anna Jansone.

 

 

 

Lisa Sī (Lisa See) ir ķīniešu izcelsmes amerikāņu rakstniece. Vairāki viņas romāni kļuvuši par The New York Times bestselleriem, tie tulkoti un izdoti 39 valstīs. Smalki analizētās sieviešu savstarpējās attiecības, rūpīgi un patiesi, brīžiem pat skarbi atainotā dzīve Ķīnā un ASV piedod Lisas Sī romāniem īpašu, neaizmirstamu noskaņu. Ja esat lasījuši vienu viņas darbu, jūs meklēsiet arī nākamos!

 

Latviešu lasītāji jau iepazinuši viņas romānu “Sniega Roze un slepenais vēdeklis”.

 

Lisas Sī romāns „Šanhajas meitenes” ir nācis klajā apgādā „Zvaigzne ABC”. No angļu valodas grāmatu tulkojusi Maija Opse.

 

Tveicīgā Šanhaja, Āzijas Parīze, ir pilsēta, kurā saplūdušas dažādas tautas, radot eksotisku vidi ar savdabīgu un neatkārtojamu stilu. Te dzīvo un strādā māsas Meja un Perla – Skaistās meitenes, modeles, kuras pozē māksliniekiem. Viņu portreti ieraugāmi it visur: uz žurnālu vākiem un plakātiem, kalendāros un reklāmās. Pārtikušas un skaistas, meitenes bauda dzīvi, līdz kādudien tēvs paziņo, ka azartspēlēs zaudējis gan savu biznesu, gan meitas un, lai glābtu ģimenes godu, viņām nāksies precēt svešiniekus un turpmāk dzīvot Amerikā. Māsas nolemj bēgt, taču Šanhaju ieņem japāņi un Amerika pēkšņi šķiet kā īsts glābiņš salīdzinājumā ar šausmām, kas notiek dzimtajā pilsētā. Kopā ar māti viņas dodas tālajā ceļojumā, pēc kura nekas vairs nebūs kā agrāk...

 

 

 

Igora Kudrjavceva grāmatiņa "Dievs - mans Draugs" nāca klajā kā reiz tieši savā īstajā laikā - sākoties drūmajam, drēgnajam un tumšajam rudens periodam, kad tā vien prasās pēc literatūras, kas mudina domāt par augstākām un mūžīgām vērtībām.

 

Neticīgu cilvēku nav, tikai vieni tic, ka Dievs ir, citi –, ka Viņa nav. Pazīstamais cigun skolotājs un populārās grāmatas “Miera ārsta padomi” autors Igors Kudrjavcevs ir pārliecināts, ka cilvēka ticība un veselība ir cieši saistītas. Šajā grāmatā – rakstu krājumā – viņš aicina atgriezties pie Dieva un sākt strādāt ar sevi, tad Brīnums neizpaliks. Dievišķā enerģija ir visiem pieejama – mums tā tikai jāapzinās.

 

Dažkārt cilvēki domā, ka atliek tikai uzzināt kādu slepenu paņēmienu, nevienam nezināmus burvju vārdus vai lūgšanu, un izdosies iegūt mieru, prieku un veselību. Taču grāmatas “Dievs – mans Draugs” autors ir pārliecināts – vispirms jāattīra dvēsele. Smeļot gudrību gadsimtiem senajā kristīgajā tradīcijā, Igors Kudrjavcevs atgādina – dzīvojot vienīgi materiālajā pasaulē, mēs sevi pazaudējam. Ir laiks atgriezties pie Dieva un sākt regulāri un sistemātiski strādāt ar sevi, lai mūsos nepaliktu nekas tāds, kas nav dievišķs un mūsu cilvēciskā lieluma un cieņas vērts.

 

“Dosimies ceļā uz savu sirdi, lai ieraudzītu Dieva gaismu! Ieiedams sirdī, cilvēks atgriežas savās īstajās mājās, pie sava īstenā, dievišķā ES. Pie mīlestības, miera, prieka. Pie spēka, pārliecības, skaidrības. Pie veseluma.” – raksta Igors Kudrjavcevs.

 

 

 

Šīs jaunās grāmatas jūs varat atrast Jūrmalas Centrālās bibliotēkas filiālēs. Uzzināt par visiem jaunumiem jūs varat bibliotēkas elektroniskajā katalogā.

 

 

 


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

    

 

  

 

 

  

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt