Trešdiena,
2019.gada
24.jūlijs
Pilsētā
102873

Zanes Daudziņas monoizrāde „Tāda es esmu” Jūrmalā


Apskatīt komentārus (0)


01.11.2018

Latviešu iemīļotā aktrise Zane Daudziņa novembrī dosies ar savu monoizrādi pie jūrmalniekiem. Izrāde „Tāda es esmu”, kas ir jāredz katrai sievietei, būs vērojama 10. novembrī plkst. 18:00 Jūrmalas kultūras centrā.

 

 

PUBLICITĀTES FOTO 

 

 

Komēdija „Tāda es esmu” ar Zani Daudziņu galvenajā lomā ir komiski nopietns mēģinājums celt latviešu sievietes pašapziņu. Tajā tiek atklāts latviešu sievietes miesas stāsts, kurā tiek veikta pilnīga ķermeņa inventarizācija un apkopota intīmo zonu bilance:

  • vai dibens nav par lielu un krūtis par mazu?
  • vai esi bijusi laba meitene, neesi par daudz ēdusi un par ilgu skatījusies televizoru?
  • skūt vai epilēt?
  • masēt ar medu vai karstajiem akmeņiem?
  • botulīns vai jau skalpelis?
  • bet varbūt vienkārši pierīties, jo tāpat neviens tevi nemīl?

 


Lielu daļu ikdienas enerģijas sievietes patērē krēmiem un dubļu maskām, diētām un gēla nagiem, tauku atsūkšanai un pareizajam lūpu krāsas tonim. Nereti aiz šī ārējā slāņa sieviete aizmirst savu patieso vērtību, kas, starp citu, neslēpjas jaunā smaržu pudelītē, krūšu palielināšanas operācijā vai šikā dizainera somiņā. Bet ja sabiedrība to padara par galveno sievietes dzīvē, vai pienāks situācija, kad gribēsim veikt plastisko operāciju Brīvības pieminekļa Mildai? Ja tā ieskatās, viņa arī nav nekāda perfektā…

 


Savukārt vīriešiem izrādes veidotāji atgādina – par mazāku naudu ikviens vīrietis varētu dabūt vairāk, ja no savas sievietes nepieprasītu to, kā viņai nav. Sieviete ir labākais, kas Latvijā ir. To jums izrādē atgādinās aktrise Zane Daudziņa, režisors Juris Rijnieks, dramaturģe Aiva Birbele un izrāžu apvienības „Panna” komanda.

 


Izrāde „Tāda es esmu” notiks 10. novembrī plkst. 18:00 Jūrmalas kultūras centrā. Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt