Piektdiena,
2019.gada
24.maijs
Valstī
102229

Pāvesta Franciska apustuliskais ceļojums Latvijā


Apskatīt komentārus (0)


27.09.2018

Atsaucoties Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa un Latvijas Romas katoļu Baznīcas ielūgumam, 24. septembrī pastorālajā vizītē Latvijā ieradās Viņa Svētība pāvests Francisks

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

FOTO: ERNESTS DINKA, SAEIMAS KANCELEJA 

 


Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzrunā pauda: “Jūsu Svētība! Jūsu Eminence! Ekselences! Dāmas un kungi! Svētais Tēvs! Lūdzu, pieņemiet manu pateicību par Māras zemei izrādīto godu, apciemojot mūs Latvijas valsts dibināšanas simtajā gadadienā. Mūsu himnas vārdi “Dievs, svētī Latviju!” šodien ir piepildīti.”

 

 

“Esmu pateicīgs jums un jūsu tautai par sirsnīgo uzņemšanu jūsu valstī un lūdzu visvareno Dievu bagātīgi svētīt Latvijas tautu!” Šādu vēstījumu Latvijas iedzīvotājiem pāvests Francisks ierakstīja viesu grāmatā Rīgas pilī.

 

 

Savukārt  ekumeniskajā dievkalpojumā Rīgas domā pāvests Francisks uzrunas sākumā sacīja: “Esmu priecīgs par iespēju satikties ar jums šajā zemē, kas ir pazīstama ar savu cieņas, sadarbības un draudzības ceļu starp dažādām kristīgajām Baznīcām, kuras ir spējušas radīt vienotību, saglabājot katras bagātību un vienreizīgumu. Atļaušos teikt, ka tas ir «dzīvs ekumenisms», kas ir viena no Latvijas īpašajām pazīmēm. Bez šaubām, tas ir iemesls cerībai un pateicībai.”

 

 

Plašāk par pāvesta Franciska vizīti nākamajā numurā.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt