105082

„Spartaks” apspēlē Maskavas "Dinamo"

Apskatīt komentārus (0)

28.02.2019

Svētdien 24. februārī noslēgusies jau septītā spēle mūsu komandas treniņnometnes ietvaros Turcijā. Šoreiz Kazahstānas klubs paņēma revanšu no pirmās spēles un beigās svinēja uzvaru ar rezultātu 2:1. Pirmā abu komandu spēle, kas notika 3. februārī, noslēgusies ar mūsu komandas minimālo uzvaru 1:0

Eduards Petrovs, FK Spartaks Jūrmala

Publicitātes foto

Vārtus jau spēles pirmajā minūtē mūsu komandas labā guva leģionārs no Nigērijas, kurš atrodas pārbaudē. Tad pirmajā puslaikā sanāca ielaist uzreiz divus vārtus. Otrajā puslaikā pretinieka vārtus pārspēt nesanāca, beigās nepatīkams zaudējums 1:2.
Mūsu komandas jaunpienācējs Edgars Fjodorovs padalījies ar emocijām pēc  šīs spēles:
„Iesākam labi, pirmie guvām vārtus, taču pietrūka koncentrācijas standartsituācijās, no kurām arī pretinieks guva divus vārtus. Otrajā puslaikā diemžēl nerealizējam savus momentus, un pie uzvaras netikām. Spēlējam ar otro sastāvu, daudz gados jauni spēlētāji. Aizvadījām cienīgu spēli, nebijām arī tālu no uzvaras. Runājot par manu spēli – bija lietas, kas sanāca un nesanāca. Noteikti varēju nospēlēt labāk. Treneris bija izvēlējies interesantu taktiku šai spēlei - uzbrūkošu stilu, kurā pēc iespējams ātrāk jānogādā bumba uz priekšu un jāgūst vārti” – teica pēc spēles mūsu komandas pussargs Edgars Fjodorovs.

„Spartaks” ar 2:1 pārspēja Maskavas "Dinamo"
Sestdien 23. februārī „Spartaks” ar 2:1 pārspēja Krievijas Premjerlīgas klubu Maskavas "Dinamo", kas līgā ieņem 12. vietu. Lai arī "Dinamo" ar stiprāku sastāvu tajā pašā dienā tikās ar Kazaņas "Rubin" (2:2), arī pret "Spartaku" netrūka zināmu spēlētāju, kā Samba Sovs (38 spēles Mali izlasē), Konstantīns Raušs (deviņas spēles Krievijas izlasē), Sebastians Holmēns (četras spēles Zviedrijas izlasē) u.c. Pirmā puslaika vidū 11 metru soda sitienu realizēja Vitālijs Rečickis, bet 59. minūtē vadību "Spartakam" atguva pārbaudē esošs francūzis.

Komandas sporta direktors Aleksejs Jerjomenko pēc spēles neslēpa savu priekus par šo uzvaru:
„Šodien bija spēle pret ļoti stipru pretinieku. Uzvara tāda spēlē ir ļoti svarīga, kā mentāli, tā arī statusa ziņā. Mēs uzvarējām Maskavas „Dinamo” un nevajag nevienam skaidrot, kas tas ir par klubu. Viņiem spēlēja vairāki cilvēki no pamatsastāva, visi labi spēlētāji. Mums ir ļoti svarīgi, ka uzvarējām, bet pats galvenais, ka šodien ielaidām tikai vienus vārtus. Var redzēt, ka nepārtraukti augam, spēle iet uz priekšu, spēlētāji saprot, kas no viņiem tiek prasīts. Treniņnometnē palika vēl divas spēles un mēs esam ļoti priecīgi, par to kā komanda uzņem jaunpienācējus. Daudz jaunu spēlētāju no ārzemēm. Vietējie puiši ļoti labi attiecās pret viņiem – skaidro, palīdz. Tas ir ļoti svarīgi, jo nav viegli atbraukt 18 gados no tās pašas Āfrikas. Mūsu puiši ir malači. Ļoti lepojos ar komandu, var redzēt, ka formējas īsts kolektīvs, bet tas ļaus mums cīnīties par ļoti augstām vietām šogad” - komentē komandas uzvaru Aleksejs Jerjomenko.

Jaunais talants Deniss Stradiņš ir parakstījis līgumu ar mūsu klubu
Deniss Stradiņš ir tikai 17 gadus vecs pussargs no Latvijas. Dzimis 2001. gada 1. martā Rīgā. Savus pirmos soļus futbolā ir veicis „Liepājas Metalurgs” jaunatnes skolā. Profesionālā līmenī ir spēlējis tikai Latvijas 1. līgā, kur pārstāvēja SK „Super Nova” kluba rindas.
 „Jau otro mēnesi trenējos ar komandu. Jūtos lieliski, viss ļoti patīk, ļoti laba atmosfēra komandā. Treniņos izliekos par visiem simts, gribu nostiprināties sastāvā. Ir grūti pāriet uz tik augstu treniņu līmeni. Sezonas beigās guvu nopietnu traumu, salauzu kāju, izlidoju uz četriem mēnešiem un tagad atkal vajadzēja sākt visu no jauna. Var redzēt, ka es trenerim patīku. Viņam patīt pajokot par mani. Šajā visā redzu tikai pozitīvu. Gribu attīstīties ar šo komandu ne tikai kā spēlētājs, bet arī kā cilvēks. Lieliskie partneri, pieredzējušie puiši man palīdz, domāju, ka spēšu daudz jauna no viņiem iemācīties. Man patīk tas, ko es daru, protams, katra futbolista sapnis sasniegt augstu līmeni – es arī tiecos uz to. Centīšos sasniegt pašu augstāko līmeni” – padalījies ar savām emocijām pats Deniss.