Pirmdiena,
2019.gada
16.septembris
Sports
103921

Spartaka galvenais treneris - itāļu speciālists


Apskatīt komentārus (0)


10.01.2019

Otrdien Spartaks oficiāli paziņoja, ka par komandas galveno treneri kļūst itāļu speciālists Nuncio Dzavetjēri

 

 

ZIŅU DIENESTS

 


Nuncio Dzavetjēri ir 51 gadu vecs treneris, kurš dzimis 1967. gada 19. aprīlī pilsētā Kastrovillari, kas atrodas Itālijas ziemeļos. Savu trenera karjeru bija sācis strādājot ar jaunatni, kā rezultātā bija trenējis tādas itāļu grandu jaunatnes komandas, kā “AC Milan”, “Udinese” un Milānas “Inter”.

 

 

2009. gadā Nuncio Dzavetjēri kļuva par FK “Ventspils” galveno treneri un izgāja kopā ar klubu UEFA Eiropas Līgas grupas turnīrā. Ventspilnieku rindās nostrādāja divas sezonas, kurās divreiz aizveda klubu līdz Virslīgas sudraba medaļām, kopā pavadot 41 spēli pie komandas stūres. 
Pēc aiziešanas no FK “Ventspils” Dzavetjēri kungs bija aizceļojis līdz Austrālijai, kur nedaudz mazāk par gadu nostrādāja “Adelaide United” klubā.

 

 

Vēlāk, treneris bija atgriezies dzimtenē, stājoties pie stūres tādām Itālijas komandām, kā “AS Bari”, “L'Aquila”, “Juve Stabia”, “Catanzaro”, “Bisceglie” un “Virtus Francavilla”.

 

 

Dzavetjēri ir UEFA PRO kategorijas treneris. Jūrmalā treneris ieradīsies 15. janvārī.

 

 

Treneru štābā trenerim asistēs viņa tautietis, 55 gadu vecs speciālists Alessandro Oliva (PRO UEFA), ka arī mūsu komandas fiziskās sagatavotības treneris brazīlietis Leonardo Iparraguirre.

 


Dzavetjēri vadībā, FK “Ventspils” komandas rindās spēlēja arī daži mūsu kluba futbolisti, proti Edgars Gauračs un Pāvels Mihadjuks, kuri ļoti pozitīvi atsaucas par Nuncio darbu augsti vērtējot viņa profesionalitāti.

 

 

Mēs esam priecīgi sveikt Nuncio mūsu kluba rindās. Novēlām trenerim veiksmi un panākumus ikdienas darbā.

 


Atgādināsim, ka šodien mūsu komanda aizvada savu pirmo treniņu pēc atvaļinājuma, bet 29. janvārī FK Spartaks Jūrmala dosies uz treniņnometni Turcijā, kur aizvadīs vairākas pārbaudes spēles ar komandām no Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas. Sīkākā informācija par treniņnometni sekos tuvāk nometnes sākumam.


Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA 

  

  

   

 

 

ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt