Sestdiena,
2019.gada
25.maijs
Sports
86474

Samoilovs un Šmēdiņš uzvar


Apskatīt komentārus (0)


07.06.2018

Ventspilī Latvijas čempionāts pludmales volejbolā “ERGO Open 2018” perfektos laika apstākļos sācies ar Jāņa Šmēdiņa un jūrmalnieka Aleksandra Samoilova uzvaru. Viņi finālā apspēlēja turnīrā ar pirmo numuru izliktos Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču. Pasākumu izbaudīja arī skatītāji, kuri ne tikai lieliski pavadīja brīvdienas, vērojot aizraujošas spēles, bet arī izmantoja iespēju piedalīties konkursos un iegūt čempionāta atbalstītāju sagādātās balvas, informē Latvijas Volejbola federācija. 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

FOTO NO ARHĪVA


 

Sestdien, klātesot Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmajam vietniekam Guntim Blumbergam un Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretāram Edgaram Zaiženijam, tika atklāta “ERGO Open 2018” Latvijas čempionāta pludmales volejbolā sezona, kas šogad sākas un beidzas Ventspilī.

 


Kvalifikācijas sacensībās lielu pārsteigumu nebija, tāpat arī grupu turnīros, kuros sacensības šogad notiek pēc citas sistēmas. Līdzīgi kā pasaules tūres mačos arī Latvijā šogad grupā katrs no pāriem aizvadīs pa divām spēlēm līdzšinējo triju vietā, otrajā no spēlēm savā starpā tiekoties abiem uzvarētājiem un abiem zaudētājiem.

 


Laikam pirmo reizi Latvijas čempionāta vēsturē ar 1. numuru nebija izlikti Eiropas vicečempioni – Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, toties pāru Šmēdiņš/Samoilovs šogad ir pat divi, jo otrā duetā apvienojies pieredzējušais Toms Šmēdiņš un Mihails Samoilovs. Tieši viņu zaudējums trīs setos grupu turnīra pirmajā spēlē kvalifikācijas barjeru pārvarējušajiem Atim Šēferam un Kārlim Celmiņam, kā arī Toma un Mihaila pārliecinošā uzvara astotdaļfinālā pār Arni Reliņu un Matīsu Gabdulļinu pieskaitāms negaidītākajiem sacensību rezultātiem.

 


3. vietu izcīnīja labākie igauņu pludmales volejbolisti ar 4. numuru Ventspilī izsētie Kusti Nilvaks un Marts Tīsārs, kuri ar 2:0 (13, 17) apspēlēja Rihardu Finsteru un Aleksandru Soloveju (3.). “Lielajā” finālā pretiniekiem nekādas cerības uz panākumu neatstāja Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš (2.), kuri ar 2:0 (17, 15) pieveica Mārtiņu Pļaviņu un Edgaru Toču (1.). Savukārt uz turnīra interesantākās cīņas titulu pretendē pusfināla spēle, kurā Šmēdiņš/Samoilovs tikai trijos setos pieveica Finsteru/Soloveju – 2:1 (-18, 18, 12).

 


Šosezon Latvijas čempionātā “ERGO Open 2018” pludmales volejbolisti sacenšas sešos posmos un finālā. Skatītāji Latvijas čempionāta posmus vīriešu un sieviešu duetiem vēl varēs vērot Alūksnē, divreiz Jūrmalā un vēlreiz Ventspilī, sacensības tikai vīriešiem būs Saulkrastos un Cēsīs, bet čempionāta fināls no 3. līdz 5. augustam notiks Jūrmalas pludmales centrā, kur nedēļu pirms “ERGO Open 2018” fināla norisināsies arī Eiropas U-22 čempionāts.

 


Tāpat kā 2017. gadā labākie tiks noteikti ne tikai individuāli, bet arī klubu vērtējumā. Pagājušosezon šajā vērtējumā uzvarēja O-sands/MPSK, otrā vieta tika Ventspils PVK Bloks, bet trešā – BeachBox Gepardi pludmales volejbolistiem.

 


Jau sesto gadu aizraujošu čempionāta norisi palīdz nodrošināt Latvijas pludmales volejbola čempionāta ģenerālsponsors apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Čempionātu atbalsta Ventspils, Alūksnes, Saulkrastu, Jūrmalas un Cēsu pilsētas domes.

 


Ieeja uz visām “ERGO Open 2018” spēlēm ir BEZ MAKSAS, tāpēc ikviens pludmales volejbola līdzjutējs aicināts klātienē izbaudīt spraigās spēles ar konkursiem skatītājiem, karsējmeiteņu uzstāšanos un augsta līmeņa pludmales volejbolu.

 


Vairāk informācijas par ERGO OPEN turnīriem: http://volejbols.lv/pludmales-volejbolsIesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt