Trešdiena,
2019.gada
16.janvāris
Sports
80368

Nikola Ozola piedalās NBA rīkotajā nometnē Izraēlā


Apskatīt komentārus (0)


18.08.2017

Nacionālā basketbola asocācija (NBA) sadarbībā ar Starptautisko Basketbola federāciju (FIBA) un Izraēlas basketbola asocāciju no 13. līdz 16. augustam Izraēlā organizēja nometni ”Basketbolam nav robežu”

 

 

ZIŅU DIENESTS

 

 

PUBLICITĀTES FOTO 

 

 

Vienīgā Latvijas pārstāve šajā nometnē bija jūrmalniece un Jūrmalas Sporta skolas audzēkne Nikola Ozola, kurai bija vienreizēja iespēja ieraudzīt basketbola spēli no pavisam cita skatu punkta.

 

 

Jau 16. reizi šāda veida nometne tika organizēta Eiropā, kura pulcēja 62 labākos jauniešus un jaunietes līdz 17 gadu vecumam no 22 dažādām valstīm. Nometne ”Basketbolam nav robežu” piedāvā iespēju jaunajiem sportistiem mācīties no augstākā līmeņa NBA un Eiropas treneriem un spēlētājiem, kā arī sacensties pret labākajiem jaunajiem basketbolistiem. Šī programma pilnveido jauniešu zināšanas un izpratni par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, spēles pamatvērtībām, tai skaitā integrēšanos svešā vidē un cieņu pet līdzcilvēkiem.

 

 

„Protams, ka man tā bija neatsverama pieredze, trenēties un ļoti labi pavadīt laiku ar jauniem cilvēkiem no dažādām valstīm. Nometne bija pilnīgi savādāka, kā jebkura cita, kurā es jebkad esmu piedalījusies, jo tas ir lieliski redzēt, sajust un mācīties no Amērikas labākajiem treneriem,” stāsta Nikola.

 

 

Jāpiebilsts, ka pirms nometnes augusta sākumā Nikola pārstāvēja arī Latvijas U-18 jaunatnes izlasi Eiropas čempionātā Sopronā, Ungārijā, kur palīdzēja komandai 7 spēlēs izcīnīt 4 uzvaras un saglabāt vietu A divīzijā.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt