Trešdiena,
2019.gada
20.februāris
Sports
80512

Kauss paliek Jūrmalā


Apskatīt komentārus (0)


28.08.2017

Gatavojoties Latvijas Jaunatnes un Eiropas meiteņu basketbola līgas jaunajai sezonai, Jūrmalas Sporta skola sadarbībā ar Jūrmalas domi augusta mēnesī rīkoja starptautisko basketbola turnīru "Jurmala Cup '17", kas veltīts ilgadējā Jūrmalas trenera Ilmāra Pirtnieka piemiņai.

 

 

Ziņu dienests

 

 

Foto: Ivars Ķezbers 

 

 

Ilmārs Pirtnieks (1932 – 1997) savulaik bija pazīstamā trenera Alfrēda Kraukļa audzēknis un 50.gadu beigās spēlējis „Spartaka” komandā. Pārcēlies uz Jūrmalu, viņš strādāja Jūrmalas Sporta skolā līdz traģisks negadījums lika pārtraukt aktīvā trenera gaitas.

 

 

Turnīra ietvaros Jūrmalā viesojās meiteņu komandas no Polijas, Krievijas, Igaunijas un Rīgas. Divu dienu laikā tika izspēlētas desmit spēles, kur katrai komandai pēc apļa principa bija iespēja uzspēlēt ar katru, kā arī aizvadīti individuālie metienu meistarības konkursi. Sacensību noslēgumā labāko uzvarēto spēļu skaitu sasniedza Jūrmalas Sporta skolas meitenes, kuras prata lauzt speles gaitu un veiksmīgi nospēlēt spēļu galotnes pret spēcīgajām Sankt Pēterburgas sporta skolas ”Kirovskaya” meitenēm un Polijas komandu ”UKS BAT Kartuzy”.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt