102233

Jūrmalnieki Latvijas čempionātā karatē 2018

Apskatīt komentārus (0)

27.09.2018

Kārtējo reizi Jūrmalas karatisti no kluba “NEGUSS” gūst godalgotās vietas karatē sacensībās

Ēriks Annuškāns, Sporta kluba “Neguss” vadītājs

Š.g. 23. septembrī Salaspilī notika ikgadējais Latvijas karatē čempionāts, kurš pulcēja 307 sportistus no visas Latvijas 25 sporta klubiem.
Kā allaž čempionāts bija ļoti augstā līmenī, jo piedalījās labākie Latvijas karatisti, kur daudzi ir dažādu Starptautisko sacensību uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji, tai skaitā Eiropas karatē čempionātos.

Tāpēc mums ir liels prieks par mūsu Jūrmalas kluba “Neguss” karatistiem, kuri ieguvuši godalgotās vietas, kā arī īpašs prieks par jaunajiem Latvijas čempioniem.

Savā kategorijā KATA 8-9 g. ARTJOMS ŠEVCOVS izcīnīja “zelta” medaļu (1. vieta), kā arī KUMITĒ disciplīnā kategorijā 8-9 g. -35 kg. Izcīnīja “bronzas” medaļu (3. vieta).

SOFIJA ŠEVCOVA kategorijā KUMITĒ 10-11 g. +40 kg. izcīnīja “zelta” medaļu (1. vieta) un kategorijā KATA – 3. vieta un “bronzas” medaļa.

BEĀTA GIRVICA kategorijā  KUMITĒ 10-11 g. -35 kg izcīnīja “zelta” medaļu (1. vieta)

DĀVIDS USKOVS kategorijā  KUMITĒ 12-13 g. -40 kg izcīnīja 2. vietu un attiecīgi – “sudraba” medaļu.

Savukārt trešās vietas - “BRONZAS” medaļas  - ieguva sekojoši “Neguss” karatisti:

GAJANE ARAKELJANE kategorijā KUMITĒ 10-11 g. +40 kg

ALEKSANDRS ŠVAIKOVS kategorijā KUMITĒ vīr.  +35 gadi

JEVGENIJS SKOROBOGATOVS kategorijā KUMITĒ vīr. +18 gadi +84 kg.

EDUARDS BRŪNS kategorijā KUMITĒ vīr.  +18 gadi -84.kg.

STEFANS GRIGIELIS kategorijā KUMITĒ 16-17 g. -68 kg.

LORETA KURSĪTE kategorijā KUMITĒ 14-15 g. -54 kg.

KRISTIANS PUĶĪTIS kategorijā KUMITĒ 10-11 g. -40 kg.

ANDREJS SOLOVJOVS kategorijā KUMITĒ 12-13 g. -50 kg.

Vēlamies piebilst, ka Latvijas čempionāta  klubu reitingā no 25 klubiem “Neguss” ierindojās  7. vietā.

Vēlos pateikties visiem sportistiem, viņu treneriem un vecākiem!