Trešdiena,
2019.gada
24.jūlijs
Sports
82703

Jūrmalas basketbolisti apmeklē bērnu namu “Sprīdītis”


Apskatīt komentārus (0)


01.12.2017

Vizītes laikā „Jūrmala” BK basketbolisti iepazinās ar bērnu nama "Sprīdītis" audzēkņiem un darbiniekiem, apskatīja bērnu nama telpas un novadīja sporta nodarbību ar basketbola elementiem

 

 

Jānis Voins, Jūrmalas basketbola kluba menedžeris

 

 

Foto no Jūrmalas domes arhīva 

 

 

Piektdien Jūrmalas pašvaldības iestādi "Sprīdītis" apmeklēja Jūrmalas basketbola kluba spēlētāji. Uzaicinājums nāca no Indras Brinkmanes kundzes un bērnu nama audzēkņiem,kuri ir pastāvīgi Jūrmalas komandas mājas spēļu apmeklēji un līdzjutēji.

 

 

Vizītes laikā „Jūrmala” BK basketbolisti iepazinās ar bērnu nama "Sprīdītis" audzēkņiem un darbiniekiem, apskatīja bērnu nama telpas un novadīja sporta nodarbību ar basketbola elementiem.

 

 

Pēc nelielas bērnu nama "Sprīdītis" direktores Kristiānas Andersones uzrunas „Jūrmala” BK  spēlētāji pastāstīja ar savu pieredzi sportā, kā arī ar tā nozīmi dzīvē.

 

 

Edgars Jeromanovs, „Jūrmala” BK prezidents: ''Basketbols ir sporta veids, kas iemāca darboties vienotā komandā, respektēt,rēķināties un cienīt citus, sastrādāties lielu mērķu vārdā pat apstākļos, kad ir savstarpējas nesaskaņas. Iemāca disciplīnu, uzklausīt norādījumus, lai pēc tam precīzi tos izpildītu. Visas šīs iemaņas turpmāk noder pieaugušo dzīvē.

 

 

Ar sportu dzīvē viss nebeidzas - ir jāmācās, jābūt erudītam un izglītotam. Basketbols ir inteliģents sporta veids- var skriet, cik ātri gribi, un lēkt, cik augstu vari, - ja galva nestrādā, rezultāts izpaliks.”

 

 

 
 

Uģis Pinete, „Jūrmala” BK spēlētājs: ''Ja tu kaut ko patiesi vēlies, esi gatavs censties, lai sasniegtu dzīvē vēlamos mērķus, tad vienmēr radīsies iespējas, kā tos realizēt. Apkārtējie pamanīs to, ka tiek cītīgi, pašaizliedzīgi strādāts, un būs gatavi palīdzēt - kāds ar padomu, kāds ar iespēju. Kamēr patīk lieta, kuru tu dari - viss sanāks.''

 

 

 

Haralds Kārlis, „Jūrmala” BK spēlētājs: “Iemīlēju basketbolu kopš piecu gadu vecuma - gāju gulēt ar bumbu un cēlos ar bumbu. Basketbols deva iespēju ceļot un iegūt augstāko izglītību ASV. Jāapzinās, ka, lai nokļūtu koledžā, tiek vērtētas ne tikai basketbola prasmes, bet arī iepriekš iegūtās zināšanas un atzīmes.

 

 

Bija iespēja spēlēt Latvijas izlasē - tas bija liels pagodinājums spēlēt savas valsts krāsās, zem Latvijas karoga, savu līdzjutēju priekšā.

Ar basketbola starpniecību ir iespēja realizēt savus sapņus.”

 

 

 
„Jūrmala” BK pārstāvji pateicās Indrai Brinkmanei par iespēju dalīties pieredzē ar jauno paaudzi. Visi bērna nama audzēkņi uzaicināti uz spēli 23. decembrī, kas notiks Daugavas sporta namā.

Iesaki ziņu draugiem:

Izsaki savu viedokli!
     Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA  

  

   

 

 ŠEIT VAR NOPIRKT

LAIKRAKSTA

ELEKTRONISKO VERSIJU

 

(pdf):JAUNĀKAIS LAIKRAKSTS

Laikrakstu arhīvs

Kur abonēt 

Kur nopirkt